Wyniki matur - Technikum Zawidz Kościelny
Ocena: 2.49 (14 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 70.17% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.17% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 27.67% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 43.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
70.17%
Język polski (P)
27.67%
Matematyka (P)
43.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 60% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.17% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.83% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.67% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 58.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
60%
Język polski (P)
55.83%
Matematyka (P)
58.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 61.3% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 55.3% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 52.2% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
28.33%
Język angielski (P)
61.3%
Język polski (P)
53%
Matematyka (P)
52.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | 100% | 45% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.67% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 45% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.83% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 63.83% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
45%
Język angielski (P)
88.67%
Język polski (P)
57.83%
Matematyka (P)
63.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.93% | 27 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.44% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 47.3% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 64.52% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
28.93%
Język angielski (P)
72.44%
Język polski (P)
47.3%
Matematyka (P)
64.52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.67% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.27% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.93% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 61.79% | 14 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
23.67%
Język angielski (P)
72.27%
Język polski (P)
58.93%
Matematyka (P)
61.79%
Matematyka (R)
44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony