Wyniki matur Technikum Zawodowe nr 1 Stargard
Ocena: 3.92 (110 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.94% | 18 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.38% | 29 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.12% | 76.35% | 129 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.01% | 129 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.95% | 78 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.7% | 50.23% | 132 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.24% | 69.77% | 132 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 71.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.85% | 52.41% | 132 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.64% | 44 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
11.94%
Geografia (R)
27.38%
Język angielski (P)
76.35%
Język angielski (R)
69.95%
Język polski (P)
50.23%
Język polski (R)
71.5%
Matematyka (P)
52.41%
Matematyka (R)
11.64%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.95% | 19 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.21% | 24 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 40.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.89% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.27% | 72.91% | 126 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.18% | 126 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.64% | 85 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.62% | 53.85% | 126 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.21% | 71.2% | 126 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 18.7% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 51.81% | 126 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.67% | 48 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
28.5%
Fizyka (R)
19.95%
Geografia (R)
29.21%
Historia (R)
40.33%
Informatyka (R)
18.89%
Język angielski (P)
72.91%
Język angielski (R)
56.64%
Język polski (P)
53.85%
Język polski (R)
18.7%
Matematyka (P)
51.81%
Matematyka (R)
7.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.15% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.91% | 32 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.26% | 73.28% | 138 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.26% | 70.19% | 136 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.68% | 79 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 40.75% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 67.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.56% | 58.44% | 142 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.28% | 61.66% | 140 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.4% | 59.93% | 142 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.42% | 48 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
19.15%
Geografia (R)
31.91%
Historia (R)
18.33%
Język angielski (P)
73.28%
Język angielski (R)
54.68%
Język niemiecki (P)
40.75%
Język polski (P)
58.44%
Język polski (R)
18.5%
Matematyka (P)
59.93%
Matematyka (R)
9.42%
WOS (R)
13.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.2% | 20 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 46.75% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.85% | 76.94% | 98 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.91% | 71.87% | 97 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.37% | 64 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85.71% | 44.86% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 85.71% | 38.14% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.04% | 52.93% | 105 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.04% | 65.49% | 104 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.38% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.23% | 54.13% | 105 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.54% | 26 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
23.33%
Fizyka (R)
16.2%
Geografia (R)
46.75%
Informatyka (R)
33%
Język angielski (P)
76.94%
Język angielski (R)
61.37%
Język niemiecki (P)
44.86%
Język polski (P)
52.93%
Język polski (R)
37.38%
Matematyka (P)
54.13%
Matematyka (R)
15.54%
WOS (R)
26.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.84% | 19 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.35% | 23 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.08% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.74% | 74.98% | 124 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.77% | 78 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 77.78% | 40.67% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.74% | 49.23% | 133 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.73% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.94% | 49.16% | 133 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.32% | 53 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
29%
Fizyka (R)
21.84%
Geografia (R)
27.35%
Historia (R)
22%
Informatyka (R)
27.08%
Język angielski (P)
74.98%
Język angielski (R)
56.77%
Język niemiecki (P)
40.67%
Język polski (P)
49.23%
Język polski (R)
34.73%
Matematyka (P)
49.16%
Matematyka (R)
9.32%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10.56% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 1.67% | 6 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.88% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.44% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.4% | 74.45% | 106 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.49% | 53 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 76.47% | 52.24% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.37% | 53.74% | 123 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.36% | 43.94% | 123 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.02% | 47 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10.56%
Chemia (R)
1.67%
Fizyka (R)
26.88%
Geografia (R)
25%
Historia (R)
32%
Informatyka (R)
28.44%
Język angielski (P)
74.45%
Język angielski (R)
58.49%
Język niemiecki (P)
52.24%
Język polski (P)
53.74%
Język polski (R)
45%
Matematyka (P)
43.94%
Matematyka (R)
5.02%
WOS (R)
8.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony