Wyniki matur - Technikum Zawodowe nr 2 im. i Armii Wojska Polskiego Wałcz
Ocena: 2.82 (58 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 69.23% | 56.69% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 57.69% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.13% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76.92% | 43.62% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.31% | 46.92% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.62% | 42.92% | 13 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
12.4%
Język angielski (P)
56.69%
Język angielski (R)
56.13%
Język polski (P)
43.62%
Matematyka (P)
42.92%
Matematyka (R)
1.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 57.83% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 66.67% | 54.67% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 40.17% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.33% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 60% | 12 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
57.83%
Język angielski (R)
51%
Język polski (P)
40.17%
Matematyka (P)
60%
Matematyka (R)
19.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 61.54% | 43.15% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 76.92% | 46.85% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 30.77% | 24.23% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 47.08% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.31% | 41.92% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
43.15%
Język angielski (R)
22%
Język polski (P)
24.23%
Matematyka (P)
41.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.6% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 48% | 5 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.2% | 5 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 67.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
75.6%
Język angielski (R)
44.5%
Język polski (P)
62.2%
Matematyka (P)
67.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 66.5% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 48.58% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 48.25% | 12 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
66.5%
Język angielski (R)
58.33%
Język polski (P)
48.58%
Matematyka (P)
48.25%
Matematyka (R)
12.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony