Wyniki matur - Technikum Zawodowe nr 2 im. Mikołaja Kopernika Stargard
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.17% | 75.42% | 103 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.03% | 81.47% | 103 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.48% | 79 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.09% | 54.18% | 103 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.03% | 66.09% | 103 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16.4% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.03% | 59.55% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.32% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
27.43%
Język angielski (P)
75.42%
Język angielski (R)
64.48%
Język polski (P)
54.18%
Język polski (R)
16.4%
Matematyka (P)
59.55%
Matematyka (R)
12.32%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 45.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.13% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 76.57% | 120 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.16% | 77.94% | 119 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.3% | 82 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.17% | 55.88% | 122 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.35% | 65.11% | 122 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.69% | 65.9% | 122 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.67% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
45.67%
Fizyka (R)
12.5%
Geografia (R)
23.13%
Informatyka (R)
21%
Język angielski (P)
76.57%
Język angielski (R)
62.3%
Język polski (P)
55.88%
Matematyka (P)
65.9%
Matematyka (R)
14.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.24% | 21 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 75.4% | 101 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.97% | 73.64% | 99 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.48% | 66 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 50% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 48% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.45% | 103 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.48% | 101 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.27% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.01% | 67.83% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.43% | 15 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
20.5%
Fizyka (R)
18.5%
Geografia (R)
33.24%
Informatyka (R)
39%
Język angielski (P)
75.4%
Język angielski (R)
56.48%
Język niemiecki (P)
50%
Język polski (P)
63.45%
Język polski (R)
31.27%
Matematyka (P)
67.83%
Matematyka (R)
22.43%
WOS (R)
33.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.41% | 56 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.15% | 79.56% | 118 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.84% | 118 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 78 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 69% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 86.5% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.35% | 58.95% | 121 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.69% | 121 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 73.86% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.39% | 59.71% | 121 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.74% | 23 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 26.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
36.41%
Historia (R)
22%
Informatyka (R)
30%
Język angielski (P)
79.56%
Język angielski (R)
59%
Język niemiecki (P)
69%
Język niemiecki (R)
44%
Język polski (P)
58.95%
Język polski (R)
73.86%
Matematyka (P)
59.71%
Matematyka (R)
13.74%
WOS (R)
26.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.44% | 50 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.55% | 68.44% | 142 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.76% | 82 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 40% | 28.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.32% | 52.64% | 147 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.75% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.67% | 52.49% | 147 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.24% | 29 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 4.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
17.75%
Geografia (R)
30.44%
Historia (R)
10%
Informatyka (R)
4%
Język angielski (P)
68.44%
Język angielski (R)
53.76%
Język niemiecki (P)
28.8%
Język polski (P)
52.64%
Język polski (R)
46.75%
Matematyka (P)
52.49%
Matematyka (R)
9.24%
WOS (R)
4.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.98% | 47 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.96% | 65.54% | 138 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.61% | 56 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85.71% | 53.14% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 56.46% | 144 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.36% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.14% | 44.22% | 145 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.29% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
21.98%
Informatyka (R)
48%
Język angielski (P)
65.54%
Język angielski (R)
56.61%
Język niemiecki (P)
53.14%
Język polski (P)
56.46%
Język polski (R)
44.36%
Matematyka (P)
44.22%
Matematyka (R)
19.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony