Wyniki matur Technikum Zawodowe nr 2 Kołobrzeg
Ocena: 2.31 (99 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.62% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.86% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 75.56% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 52.62% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.97% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.1% | 64.07% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.06% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
86.62%
Język angielski (R)
75.56%
Język polski (P)
52.62%
Matematyka (P)
64.07%
Matematyka (R)
15.06%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.25% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.8% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.92% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.14% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.4% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.84% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 71.52% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.78% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
43.25%
Informatyka (R)
26.67%
Język angielski (P)
86.8%
Język angielski (R)
68.14%
Język polski (P)
60.4%
Matematyka (P)
71.52%
Matematyka (R)
18.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.06% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 93.56% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.44% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.13% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 83.69% | 16 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.86% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
92.06%
Język angielski (R)
80%
Język polski (P)
72.44%
Matematyka (P)
83.69%
Matematyka (R)
26.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.25% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 93.63% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.69% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 79.5% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.75% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.38% | 16 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 71.13% | 16 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.43% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
6.25%
Historia (R)
19%
Informatyka (R)
10%
Język angielski (P)
93.63%
Język angielski (R)
79.5%
Język polski (P)
57.75%
Język polski (R)
45%
Matematyka (P)
71.13%
Matematyka (R)
7.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.2% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 90.15% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.96% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 57.85% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 66.26% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.38% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
20.2%
Informatyka (R)
27.5%
Język angielski (P)
90.15%
Język angielski (R)
70.96%
Język polski (P)
57.85%
Język polski (R)
32.6%
Matematyka (P)
66.26%
Matematyka (R)
17.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 10 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.07% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 78% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.86% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 70.86% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.85% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
22.5%
Informatyka (R)
41.33%
Język angielski (P)
92.07%
Język angielski (R)
78%
Język polski (P)
62.86%
Matematyka (P)
70.86%
Matematyka (R)
13.85%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony