Wyniki matur Technikum Zawodowe nr 2 Koszalin
Ocena: 4.95 (115 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 57.14% | 50.43% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 57.14% | 39.14% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 51% | 7 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.43% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 28.29% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
50.43%
Język polski (P)
51%
Matematyka (P)
28.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 69.23% | 57.23% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84.62% | 42.46% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 41.85% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 36.77% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 33.38% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
57.23%
Język angielski (R)
53.33%
Język polski (P)
41.85%
Matematyka (P)
33.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.17% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 66.67% | 37.83% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 38.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 46.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
57.17%
Język polski (P)
51%
Matematyka (P)
46.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 62% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 43.38% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 54.88% | 8 |
| język polski | ustny | podstawowy | 87.5% | 33.13% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 37.5% | 29.13% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
62%
Język angielski (R)
56%
Język polski (P)
54.88%
Matematyka (P)
29.13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 50% | 39.4% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 70% | 41.3% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 33.8% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
12.67%
Język angielski (P)
39.4%
Język polski (P)
41.3%
Matematyka (P)
33.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 52.67% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.25% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 35.08% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
28%
Język angielski (P)
52.67%
Język angielski (R)
59.33%
Język polski (P)
63.25%
Matematyka (P)
35.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony