Wyniki matur - Technikum Zawodowe nr 2 Lubartów
Ocena: 4.19 (64 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 21 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.75% | 32 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.31% | 72 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.32% | 72 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 75.62% | 63 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 53.56% | 72 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 80.49% | 72 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.22% | 71.56% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.68% | 53 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
29%
Informatyka (R)
19.75%
Język angielski (P)
88.31%
Język angielski (R)
75.62%
Język polski (P)
53.56%
Matematyka (P)
71.56%
Matematyka (R)
22.68%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.17% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 55.16% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 91.7% | 47 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 89.4% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 79.26% | 43 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.7% | 47 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 79.85% | 47 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 85.4% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.89% | 36 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
31.17%
Informatyka (R)
55.16%
Język angielski (P)
91.7%
Język angielski (R)
79.26%
Język polski (P)
66.7%
Matematyka (P)
85.4%
Matematyka (R)
26.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 58.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.54% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.83% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 89.93% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 80.57% | 28 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.72% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 90.72% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.09% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
58.5%
Informatyka (R)
39.54%
Język angielski (P)
92.83%
Język angielski (R)
80.57%
Język niemiecki (R)
7%
Język polski (P)
78.72%
Matematyka (P)
90.72%
Matematyka (R)
44.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.45% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.58% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.84% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 78% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.06% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 90.42% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 81.52% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
12%
Historia (R)
30%
Informatyka (R)
28.45%
Język angielski (P)
88.58%
Język angielski (R)
78%
Język polski (P)
77.06%
Matematyka (P)
81.52%
Matematyka (R)
25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.26% | 27 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.24% | 59 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.13% | 53 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.31% | 53.32% | 59 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 76.63% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.59% | 34 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Informatyka (R)
27.26%
Język angielski (P)
88.24%
Język angielski (R)
65.13%
Język polski (P)
53.32%
Język polski (R)
52%
Matematyka (P)
76.63%
Matematyka (R)
25.59%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.97% | 35 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.64% | 69 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.72% | 43 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.59% | 69 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.55% | 71.55% | 69 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.72% | 47 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
8%
Geografia (R)
33%
Historia (R)
35%
Informatyka (R)
18.97%
Język angielski (P)
88.64%
Język angielski (R)
63.72%
Język polski (P)
55.59%
Język polski (R)
55%
Matematyka (P)
71.55%
Matematyka (R)
18.72%
WOS (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony