Wyniki matur Technikum Zawodowe nr 3 Stargard
Ocena: 2.11 (87 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 72.69% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.85% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.63% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 31.4% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 80% | 29.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 72.22% | 41.33% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.89% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 44.44% | 32.67% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
72.69%
Język angielski (R)
60.63%
Język niemiecki (P)
31.4%
Język polski (P)
41.33%
Matematyka (P)
32.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 63.38% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59.63% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.25% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 44.54% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 46.15% | 33.54% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
63.38%
Język angielski (R)
47.25%
Język polski (P)
44.54%
Matematyka (P)
33.54%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 54.88% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.31% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.83% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 41.17% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 34.5% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 68.18% | 37.23% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.68% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 36.36% | 28.27% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
17.5%
Język angielski (P)
54.88%
Język angielski (R)
31.83%
Język niemiecki (P)
41.17%
Język niemiecki (R)
24%
Język polski (P)
37.23%
Matematyka (P)
28.27%
Matematyka (R)
0%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 74.83% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.67% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.14% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 41.6% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 32.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.88% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 41% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
74.83%
Język angielski (R)
49.14%
Język niemiecki (P)
41.6%
Język niemiecki (R)
19.33%
Język polski (P)
63%
Matematyka (P)
41%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 62.5% | 54.38% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 28.86% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 48.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.95% | 38.32% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.63% | 34.16% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
44%
Język angielski (P)
54.38%
Język angielski (R)
28.86%
Język niemiecki (P)
48.67%
Język niemiecki (R)
22%
Język polski (P)
38.32%
Matematyka (P)
34.16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.36% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.33% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85.71% | 43% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.22% | 54.5% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 38.89% | 32.31% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
25.75%
Język angielski (P)
73.36%
Język angielski (R)
67.33%
Język niemiecki (P)
43%
Język polski (P)
54.5%
Matematyka (P)
32.31%
Matematyka (R)
5.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony