Wyniki matur - Technikum Zawodowe nr 3 Wałcz
Ocena: 2.12 (116 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.87% | 15 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.66% | 69.61% | 87 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.85% | 73.16% | 87 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.46% | 71 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.85% | 57.13% | 87 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.61% | 87 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.16% | 47.36% | 87 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.64% | 39 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
18.5%
Geografia (R)
32.87%
Informatyka (R)
19%
Język angielski (P)
69.61%
Język angielski (R)
55.46%
Język polski (P)
57.13%
Matematyka (P)
47.36%
Matematyka (R)
9.64%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 31.71% | 17 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 22.25% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.91% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.25% | 71.68% | 94 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.92% | 68.4% | 93 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.96% | 77 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.69% | 53.49% | 98 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.96% | 97 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.29% | 47.9% | 98 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.26% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
31.71%
Chemia (R)
22.25%
Fizyka (R)
9.8%
Geografia (R)
28%
Informatyka (R)
38.91%
Język angielski (P)
71.68%
Język angielski (R)
51.96%
Język polski (P)
53.49%
Matematyka (P)
47.9%
Matematyka (R)
14.26%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.17% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.95% | 20 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.73% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.48% | 76.24% | 67 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.42% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.37% | 52 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 43% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 49.43% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.45% | 73 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.97% | 73 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.41% | 54.04% | 73 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 19 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
21.17%
Geografia (R)
25.95%
Informatyka (R)
18.73%
Język angielski (P)
76.24%
Język angielski (R)
49.37%
Język niemiecki (P)
43%
Język polski (P)
59.45%
Język polski (R)
20.5%
Matematyka (P)
54.04%
Matematyka (R)
4%
WOS (R)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 61% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.25% | 20 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.62% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82.62% | 58 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.21% | 73.56% | 57 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.04% | 48 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 45.25% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 87.5% | 40.75% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.44% | 63.52% | 66 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.92% | 64 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 51.02% | 66 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.32% | 19 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
61%
Chemia (R)
30%
Geografia (R)
38.25%
Informatyka (R)
18.62%
Język angielski (P)
82.62%
Język angielski (R)
58.04%
Język niemiecki (P)
45.25%
Język niemiecki (R)
24%
Język polski (P)
63.52%
Język polski (R)
40%
Matematyka (P)
51.02%
Matematyka (R)
8.32%
WOS (R)
22.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.58% | 31 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.6% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.21% | 69.49% | 78 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.3% | 47 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 62.5% | 38.63% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.92% | 49.38% | 94 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52.57% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.19% | 48.12% | 94 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 24 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
16.67%
Geografia (R)
23.58%
Historia (R)
9.5%
Informatyka (R)
27.6%
Język angielski (P)
69.49%
Język angielski (R)
58.3%
Język niemiecki (P)
38.63%
Język niemiecki (R)
24%
Język polski (P)
49.38%
Język polski (R)
52.57%
Matematyka (P)
48.12%
Matematyka (R)
9.5%
WOS (R)
9.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.64% | 14 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 14.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.46% | 28 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 33.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.36% | 68.42% | 81 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.09% | 46 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 91.67% | 50.83% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 28.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.85% | 60.06% | 93 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.19% | 50.15% | 93 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.06% | 34 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
20.64%
Chemia (R)
14.67%
Geografia (R)
22.46%
Historia (R)
29%
Informatyka (R)
33.14%
Język angielski (P)
68.42%
Język angielski (R)
53.09%
Język niemiecki (P)
50.83%
Język niemiecki (R)
28.67%
Język polski (P)
60.06%
Język polski (R)
48%
Matematyka (P)
50.15%
Matematyka (R)
11.06%
WOS (R)
32%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony