Wyniki matur Technikum Zawodowe nr 5 Stargard
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 60% | 48.16% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.67% | 60% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 28.5% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 60% | 38.13% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.1% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 43.33% | 31.4% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
48.16%
Język angielski (R)
28.5%
Język polski (P)
38.13%
Matematyka (P)
31.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 61.95% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.1% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.88% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 41.1% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.38% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 9.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.9% | 32.67% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
61.95%
Język angielski (R)
55.88%
Język polski (P)
41.1%
Język polski (R)
9.2%
Matematyka (P)
32.67%
Matematyka (R)
1.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 13.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 62.29% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.35% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.43% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 27.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 31.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 48% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.74% | 50.42% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.42% | 42.21% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
18.8%
Geografia (R)
13.2%
Język angielski (P)
62.29%
Język angielski (R)
50.43%
Język niemiecki (P)
27.5%
Język polski (P)
48%
Matematyka (P)
42.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.6% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 61.6% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.91% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 45.45% | 40.18% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
19.5%
Język angielski (P)
64.6%
Język angielski (R)
29%
Język polski (P)
66.91%
Matematyka (P)
40.18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 69.23% | 63.38% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.71% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 33% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 39.59% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 47.06% | 34.06% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
16.33%
Geografia (R)
25%
Język angielski (P)
63.38%
Język angielski (R)
53.71%
Język niemiecki (P)
33%
Język polski (P)
39.59%
Matematyka (P)
34.06%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 52.07% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 38% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 50.18% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 36.36% | 31.64% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
25.5%
Język angielski (P)
52.07%
Język angielski (R)
49.5%
Język niemiecki (P)
38%
Język polski (P)
50.18%
Matematyka (P)
31.64%
Matematyka (R)
31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony