Wyniki matur Technikum Zawodowe Płoty
Ocena: 1.61 (8 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 64.71% | 57.76% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.29% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.56% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76.47% | 37.76% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.41% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.47% | 40.82% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
28.4%
Język angielski (P)
57.76%
Język angielski (R)
62.56%
Język polski (P)
37.76%
Matematyka (P)
40.82%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.71% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 63.88% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.13% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 83% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 24.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 70% | 37.05% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95% | 53% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 30.4% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
22.71%
Język angielski (P)
63.88%
Język angielski (R)
83%
Język niemiecki (P)
24.4%
Język polski (P)
37.05%
Matematyka (P)
30.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 75% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.67% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.57% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 25.67% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 48.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 43.27% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.2% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 45.93% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
48.67%
Język angielski (P)
75%
Język angielski (R)
63.57%
Język niemiecki (P)
25.67%
Język polski (P)
43.27%
Matematyka (P)
45.93%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.92% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.58% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.88% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.89% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.11% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.19% | 42.15% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
35%
Język angielski (P)
71.92%
Język angielski (R)
55.88%
Język polski (P)
51.89%
Język polski (R)
35.83%
Matematyka (P)
42.15%
Matematyka (R)
4.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 69.57% | 55.65% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.5% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 31.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 39.41% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48.15% | 31.74% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
55.65%
Język angielski (R)
42.5%
Język niemiecki (P)
31.5%
Język niemiecki (R)
22%
Język polski (P)
39.41%
Język polski (R)
39.29%
Matematyka (P)
31.74%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 64% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 60% | 41.2% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 52.26% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.63% | 39.74% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
64%
Język angielski (R)
57%
Język niemiecki (P)
41.2%
Język polski (P)
52.26%
Matematyka (P)
39.74%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony