Wyniki matur - Technikum Zawodowe Połczyn-Zdrój
Ocena: 4.99 (121 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.95% | 62.1% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.71% | 69.19% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.25% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 42.59% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.64% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 31.91% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
62.1%
Język angielski (R)
55.25%
Język polski (P)
42.59%
Matematyka (P)
31.91%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82.06% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.78% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.43% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.33% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 66.67% | 47.72% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.89% | 51.11% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
82.06%
Język angielski (R)
56.43%
Język polski (P)
56.33%
Matematyka (P)
51.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 48.43% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.71% | 60% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.5% | 8 |
| język polski | ustny | podstawowy | 62.5% | 37.88% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.5% | 36.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
48.43%
Język polski (P)
64.5%
Matematyka (P)
36.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 72.13% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.93% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.14% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 40.94% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 87.5% | 48% | 16 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.25% | 54.06% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
72.13%
Język angielski (R)
53.14%
Język polski (P)
40.94%
Język polski (R)
27%
Matematyka (P)
54.06%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.83% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 88% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 41.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 43.17% | 18 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63.67% | 3 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 99.33% | 3 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 93.09% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.78% | 52.83% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
23.5%
Język angielski (P)
76.83%
Język angielski (R)
88%
Język niemiecki (P)
41.33%
Język polski (P)
43.17%
Język polski (R)
63.67%
Język rosyjski (P)
99.33%
Język rosyjski (R)
93.09%
Matematyka (P)
52.83%
Matematyka (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.33% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.78% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 36.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 53.44% | 18 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 98% | 3 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 93% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 38.89% | 28.61% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
28.33%
Historia (R)
24%
Język angielski (P)
65.78%
Język angielski (R)
56.5%
Język niemiecki (P)
36.67%
Język polski (P)
53.44%
Język rosyjski (P)
98%
Język rosyjski (R)
93%
Matematyka (P)
28.61%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony