Wyniki matur - Technikum Zawodowe Police
Ocena: 3.11 (35 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 62.71% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.24% | 70.41% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 51.06% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.53% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.78% | 47.33% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
62.71%
Język angielski (R)
53%
Język polski (P)
51.06%
Matematyka (P)
47.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 85.25% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.92% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.58% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.17% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 45.83% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
16%
Język angielski (P)
85.25%
Język angielski (R)
51%
Język polski (P)
56.58%
Matematyka (P)
45.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 72.22% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.11% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.29% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 40.33% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 45.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.75% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 91.67% | 60.25% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 43.58% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
72.22%
Język angielski (R)
54.29%
Język niemiecki (P)
40.33%
Język polski (P)
59.75%
Matematyka (P)
43.58%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 27.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.4% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.1% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.4% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.92% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.92% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 66.67% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Chemia (R)
27.33%
Język angielski (P)
86.4%
Język angielski (R)
62.4%
Język polski (P)
66.92%
Matematyka (P)
66.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 26.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 51.56% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 77% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 42.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 50.31% | 13 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 99% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 43.54% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
26.25%
Język angielski (P)
51.56%
Język angielski (R)
44.5%
Język niemiecki (P)
77%
Język niemiecki (R)
42.67%
Język polski (P)
50.31%
Język rosyjski (P)
99%
Matematyka (P)
43.54%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 66.89% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 57% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.18% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 54.55% | 38.09% | 11 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
66.89%
Język angielski (R)
41%
Język niemiecki (P)
57%
Język polski (P)
63.18%
Matematyka (P)
38.09%
WOS (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony