Wyniki matur Technikum Zawodowe Pyrzyce
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 62.02% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.92% | 72.41% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.22% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.92% | 54.57% | 49 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.96% | 58.24% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.76% | 48.61% | 49 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
17.2%
Język angielski (P)
62.02%
Język angielski (R)
69.22%
Język polski (P)
54.57%
Matematyka (P)
48.61%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75.68% | 55.84% | 37 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.49% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.2% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.3% | 55.54% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.95% | 37 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.78% | 46.81% | 37 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
15.67%
Geografia (R)
20.25%
Język angielski (P)
55.84%
Język angielski (R)
50.2%
Język polski (P)
55.54%
Matematyka (P)
46.81%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 74% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.13% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.44% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 44.33% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 46.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.34% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.94% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.43% | 59.06% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.67% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 21.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
20.25%
Język angielski (P)
74%
Język angielski (R)
67.44%
Język niemiecki (P)
44.33%
Język polski (P)
63.34%
Język polski (R)
61.5%
Matematyka (P)
59.06%
Matematyka (R)
7.67%
WOS (R)
21.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.25% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.29% | 66.14% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.29% | 58.04% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 41.33% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 66.67% | 29.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 61.13% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.94% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.19% | 48.68% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
24%
Geografia (R)
20.25%
Historia (R)
18%
Język angielski (P)
66.14%
Język angielski (R)
61%
Język niemiecki (P)
41.33%
Język polski (P)
61.13%
Matematyka (P)
48.68%
Matematyka (R)
9.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.41% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75.56% | 55.39% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 32.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 50.75% | 48 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.58% | 48.08% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.4% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
18.33%
Geografia (R)
22.41%
Historia (R)
6.5%
Język angielski (P)
55.39%
Język angielski (R)
54%
Język niemiecki (P)
32.67%
Język polski (P)
50.75%
Język polski (R)
39.5%
Matematyka (P)
48.08%
Matematyka (R)
2.4%
WOS (R)
12.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.33% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.72% | 55.57% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.4% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 42.6% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 56.18% | 57 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 42.7% | 57 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
15.33%
Historia (R)
15%
Język angielski (P)
55.57%
Język angielski (R)
46.4%
Język niemiecki (P)
42.6%
Język niemiecki (R)
60%
Język polski (P)
56.18%
Matematyka (P)
42.7%
Matematyka (R)
7.5%
WOS (R)
8.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony