Wyniki matur - Technikum Ziębice
Ocena: 2.94 (75 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 62.3% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 60.89% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.22% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 74.07% | 43.48% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.59% | 55.63% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.56% | 38.96% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
38.8%
Język angielski (P)
62.3%
Język angielski (R)
55.22%
Język polski (P)
43.48%
Matematyka (P)
38.96%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 85% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 81.9% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.5% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 48.9% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.7% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90% | 59.8% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
85%
Język angielski (R)
72.5%
Język polski (P)
48.9%
Matematyka (P)
59.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.22% | 68.59% | 37 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.67% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.23% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.63% | 38 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.22% | 37 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.19% | 58.29% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Informatyka (R)
20.67%
Język angielski (P)
68.59%
Język angielski (R)
60.23%
Język polski (P)
59.63%
Matematyka (P)
58.29%
Matematyka (R)
18.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.21% | 70% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.66% | 56.52% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.11% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 52.16% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.1% | 52.45% | 29 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.97% | 42.03% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Informatyka (R)
12%
Język angielski (P)
70%
Język angielski (R)
60.11%
Język polski (P)
52.16%
Język polski (R)
34.6%
Matematyka (P)
42.03%
Matematyka (R)
7.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 63% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.44% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 42.86% | 32.57% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.85% | 42.09% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.2% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.58% | 38.33% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.86% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
42.67%
Język angielski (P)
63%
Język angielski (R)
56.44%
Język niemiecki (P)
32.57%
Język polski (P)
42.09%
Język polski (R)
31.2%
Matematyka (P)
38.33%
Matematyka (R)
4.86%
WOS (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.71% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 52.58% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 52% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 79.17% | 39.98% | 48 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.42% | 39.92% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.8% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
9.25%
Geografia (R)
23.71%
Język angielski (P)
52.58%
Język angielski (R)
51%
Język niemiecki (P)
52%
Język polski (P)
39.98%
Język polski (R)
42%
Matematyka (P)
39.92%
Matematyka (R)
10.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony