Wyniki matur Technikum PBO Zielona Góra
Ocena: 3.35 (67 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 60% | 5 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 43.6% | 5 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 44% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
60%
Język polski (P)
43.6%
Matematyka (P)
44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.86% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84% | 52.84% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96% | 69.24% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.27% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 23.33% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 40% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 55.25% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.04% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.86% | 38.21% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.6% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
20.86%
Geografia (R)
8.5%
Język angielski (P)
52.84%
Język angielski (R)
38.27%
Język niemiecki (P)
23.33%
Język niemiecki (R)
16%
Język polski (P)
55.25%
Matematyka (P)
38.21%
Matematyka (R)
1.6%
WOS (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.67% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 62.64% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.3% | 74.07% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.48% | 23 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 34% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 33.5% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 49.13% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.55% | 51.48% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 44.83% | 33.4% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
22.67%
Historia (R)
50%
Język angielski (P)
62.64%
Język angielski (R)
35.48%
Język niemiecki (P)
34%
Język niemiecki (R)
13%
Język polski (P)
49.13%
Matematyka (P)
33.4%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.6% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 40% | 29.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 70% | 38.3% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 30% | 25.7% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
51.6%
Język niemiecki (P)
29.6%
Język polski (P)
38.3%
Matematyka (P)
25.7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2020
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 46.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 30.8% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 47% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 35.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 20% | 27.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2020
Fizyka (R)
8.25%
Język angielski (P)
46.75%
Język angielski (R)
30.8%
Język niemiecki (P)
47%
Język polski (P)
35.6%
Matematyka (P)
27.6%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2019
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 42% | 3 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 54.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48% | 3 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 36% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 58% | 3 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2019
Biologia (R)
10%
Fizyka (R)
8%
Język angielski (P)
42%
Język angielski (R)
14%
Język polski (P)
48%
Matematyka (P)
58%
Matematyka (R)
30%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony