Wyniki matur Technikum Złoczew
Ocena: 4.13 (93 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.73% | 15 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 62.12% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.04% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.69% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 40.16% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.92% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68% | 40.8% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.86% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
24.73%
Informatyka (R)
14%
Język angielski (P)
62.12%
Język angielski (R)
65.69%
Język polski (P)
40.16%
Matematyka (P)
40.8%
Matematyka (R)
16.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.33% | 18 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 51.92% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.58% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.83% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 38.72% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 43.17% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 14.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 41.92% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
28.33%
Informatyka (R)
10%
Język angielski (P)
51.92%
Język angielski (R)
45.83%
Język polski (P)
38.72%
Język polski (R)
14.5%
Matematyka (P)
41.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.07% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.95% | 54.2% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 57.84% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.38% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 43.05% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 41.05% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.42% | 41.37% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
26.07%
Język angielski (P)
54.2%
Język angielski (R)
44.38%
Język polski (P)
43.05%
Matematyka (P)
41.37%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.33% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 70.17% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.71% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.62% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 58.25% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.75% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.67% | 59.04% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
45.33%
Język angielski (P)
70.17%
Język angielski (R)
58.62%
Język polski (P)
58.25%
Język polski (R)
40.33%
Matematyka (P)
59.04%
Matematyka (R)
26.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.67% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 47% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90% | 45.9% | 10 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
32.5%
Język angielski (P)
62.67%
Język angielski (R)
52%
Język polski (P)
47%
Matematyka (P)
45.9%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 67.58% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 40.64% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 46.56% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
25%
Język angielski (P)
67.58%
Język angielski (R)
49.33%
Język polski (P)
40.64%
Matematyka (P)
46.56%
Matematyka (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony