Wyniki matur - Technikum Złotoryja
Ocena: 4.75 (121 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 15 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.64% | 61.3% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 86.36% | 58.39% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 48.2% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.24% | 46 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 7.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.09% | 48.09% | 46 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
12.67%
Geografia (R)
16.67%
Informatyka (R)
8.75%
Język angielski (P)
61.3%
Język angielski (R)
54%
Język polski (P)
48.2%
Język polski (R)
7.17%
Matematyka (P)
48.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.71% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 72.26% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.87% | 63.15% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.18% | 43.95% | 39 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.49% | 39 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15.22% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.18% | 50.15% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.09% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
36.71%
Informatyka (R)
15.33%
Język angielski (P)
72.26%
Język angielski (R)
59%
Język polski (P)
43.95%
Język polski (R)
15.22%
Matematyka (P)
50.15%
Matematyka (R)
3.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.67% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.49% | 69.81% | 57 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.25% | 63.96% | 57 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.68% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.49% | 58.91% | 57 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.74% | 54.04% | 57 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.49% | 62.14% | 57 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.79% | 19 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
40.67%
Informatyka (R)
21%
Język angielski (P)
69.81%
Język angielski (R)
56.68%
Język polski (P)
58.91%
Matematyka (P)
62.14%
Matematyka (R)
3.79%
WOS (R)
23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 75.24% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.97% | 63.76% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.33% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.29% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.53% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.94% | 50.79% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.8% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Informatyka (R)
23%
Język angielski (P)
75.24%
Język angielski (R)
55.33%
Język polski (P)
63.29%
Matematyka (P)
50.79%
Matematyka (R)
7.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.27% | 57.2% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.77% | 39 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.96% | 42.32% | 57 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 69.94% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.7% | 46.46% | 57 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Informatyka (R)
26.5%
Język angielski (P)
57.2%
Język angielski (R)
34.77%
Język polski (P)
42.32%
Język polski (R)
69.94%
Matematyka (P)
46.46%
Matematyka (R)
5%
WOS (R)
17.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.67% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.11% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.92% | 66.94% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.21% | 19 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 55.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.17% | 53 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.57% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.36% | 48.28% | 53 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.44% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
39.67%
Informatyka (R)
31.11%
Język angielski (P)
66.94%
Język angielski (R)
52.21%
Język niemiecki (P)
55.5%
Język polski (P)
57.17%
Język polski (R)
39.57%
Matematyka (P)
48.28%
Matematyka (R)
18.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony