Wyniki matur Technikum Żmigród
Ocena: 3.03 (9 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.25% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 63.89% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.3% | 64.29% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.43% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 42.93% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.11% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.89% | 47.86% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
28.25%
Język angielski (P)
63.89%
Język angielski (R)
53.43%
Język polski (P)
42.93%
Matematyka (P)
47.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.27% | 11 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.13% | 60.76% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.88% | 62.06% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.95% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.38% | 45.48% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.81% | 32 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.38% | 48.24% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
25.27%
Informatyka (R)
19.33%
Język angielski (P)
60.76%
Język angielski (R)
49.95%
Język polski (P)
45.48%
Język polski (R)
2%
Matematyka (P)
48.24%
Matematyka (R)
4.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.41% | 17 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94% | 70.43% | 51 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92% | 59.18% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.53% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98% | 53.76% | 51 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94% | 50.41% | 51 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 47.84% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
29.41%
Informatyka (R)
2%
Język angielski (P)
70.43%
Język angielski (R)
55.53%
Język polski (P)
53.76%
Matematyka (P)
47.84%
Matematyka (R)
2.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.12% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88% | 58.77% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 76% | 37.81% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.11% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 51.5% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.3% | 63.78% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.56% | 38% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
25.12%
Język angielski (P)
58.77%
Język angielski (R)
51.11%
Język polski (P)
51.5%
Matematyka (P)
38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.18% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 67.22% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.92% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.11% | 41.43% | 47 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.82% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.21% | 43% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
32.25%
Geografia (R)
29.18%
Język angielski (P)
67.22%
Język angielski (R)
53.92%
Język polski (P)
41.43%
Język polski (R)
49.82%
Matematyka (P)
43%
Matematyka (R)
5.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.5% | 14 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 57.11% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.33% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 56% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.8% | 52.1% | 41 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.57% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.61% | 48.9% | 41 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.47% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
29.5%
Informatyka (R)
14.4%
Język angielski (P)
57.11%
Język angielski (R)
61.33%
Język niemiecki (P)
56%
Język polski (P)
52.1%
Język polski (R)
31.57%
Matematyka (P)
48.9%
Matematyka (R)
7.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony