Wyniki matur V Liceum im. Augusta Witkowskiego Kraków
Ocena: 3.27 (83 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 75.78% | 83 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 69.74% | 90 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 76.76% | 42 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 78% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 80.27% | 52 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 71.6% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 78.49% | 37 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 96.83% | 247 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 98.56% | 247 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 92.82% | 163 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 92.33% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.99% | 252 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 82.83% | 252 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 70.23% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 93.78% | 252 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 75.77% | 191 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 83.33% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
75.78%
Chemia (R)
69.74%
Fizyka (R)
76.76%
Geografia (R)
78%
Historia (R)
80.27%
Historia sztuki (R)
71.6%
Informatyka (R)
78.49%
Język angielski (P)
96.83%
Język angielski (R)
92.82%
Język niemiecki (R)
92.33%
Język polski (P)
78.99%
Język polski (R)
70.23%
Matematyka (P)
93.78%
Matematyka (R)
75.77%
WOS (R)
83.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 78.61% | 78 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 76.76% | 85 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 90.36% | 11 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 93.6% | 25 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 80.89% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 84.21% | 33 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 75.5% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 77.68% | 39 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.74% | 234 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 98.46% | 234 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 90.42% | 179 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 67.17% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 93.75% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 81% | 240 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 82.9% | 240 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 82.32% | 56 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.58% | 93.78% | 240 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 74.44% | 166 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 74.48% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
78.61%
Chemia (R)
76.76%
Filozofia (R)
90.36%
Fizyka (R)
93.6%
Geografia (R)
80.89%
Historia (R)
84.21%
Historia sztuki (R)
75.5%
Informatyka (R)
77.68%
Język angielski (P)
97.74%
Język angielski (R)
90.42%
Język francuski (R)
67.17%
Język niemiecki (R)
93.75%
Język polski (P)
81%
Język polski (R)
82.32%
Matematyka (P)
93.78%
Matematyka (R)
74.44%
WOS (R)
74.48%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 76.18% | 78 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 75.2% | 90 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 100% | 6 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 87.56% | 34 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 83.22% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 80.9% | 29 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 55.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 80.94% | 34 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.65% | 216 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 98.09% | 216 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 89.9% | 169 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 95.67% | 3 |
| język francuski | ustny | podstawowy | 100% | 98% | 3 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 3 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 92.5% | 2 |
| język hiszpański | ustny | podstawowy | 100% | 95% | 2 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 89% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 94.2% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 97.4% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 91.9% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 82.29% | 226 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 87.87% | 226 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 84.84% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 94.28% | 226 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 81.53% | 162 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 73.58% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
76.18%
Chemia (R)
75.2%
Filozofia (R)
100%
Fizyka (R)
87.56%
Geografia (R)
83.22%
Historia (R)
80.9%
Historia sztuki (R)
55.5%
Informatyka (R)
80.94%
Język angielski (P)
97.65%
Język angielski (R)
89.9%
Język francuski (P)
95.67%
Język francuski (R)
80%
Język hiszpański (P)
92.5%
Język hiszpański (R)
89%
Język niemiecki (P)
94.2%
Język niemiecki (R)
91.9%
Język polski (P)
82.29%
Język polski (R)
84.84%
Matematyka (P)
94.28%
Matematyka (R)
81.53%
WOS (R)
73.58%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 80.36% | 70 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 77.42% | 84 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 100% | 7 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 73.97% | 33 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 78.13% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 83.02% | 44 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 72.55% | 49 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.35% | 243 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 97.79% | 243 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 91.32% | 210 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 90% | 1 |
| język francuski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 87.67% | 3 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 90% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 93% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 81.4% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 83.2% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.39% | 249 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.89% | 249 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 82.06% | 55 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 95.69% | 249 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 83.43% | 179 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 80.57% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
80.36%
Chemia (R)
77.42%
Filozofia (R)
100%
Fizyka (R)
73.97%
Geografia (R)
78.13%
Historia (R)
83.02%
Historia sztuki (R)
58%
Informatyka (R)
72.55%
Język angielski (P)
97.35%
Język angielski (R)
91.32%
Język francuski (P)
90%
Język francuski (R)
87.67%
Język hiszpański (R)
90%
Język niemiecki (P)
93%
Język niemiecki (R)
83.2%
Język polski (P)
83.39%
Język polski (R)
82.06%
Matematyka (P)
95.69%
Matematyka (R)
83.43%
WOS (R)
80.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 78.83% | 83 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 76.03% | 88 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 100% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 76.44% | 48 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 87.85% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 83.39% | 46 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 81.56% | 9 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 79.53% | 30 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 98.04% | 227 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 91.06% | 195 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 98% | 5 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 93.2% | 5 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 92% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 99.14% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 87.47% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.98% | 249 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 84.11% | 56 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 95.07% | 249 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 78.21% | 175 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 85.43% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
78.83%
Chemia (R)
76.03%
Filozofia (R)
100%
Fizyka (R)
76.44%
Geografia (R)
87.85%
Historia (R)
83.39%
Historia sztuki (R)
81.56%
Informatyka (R)
79.53%
Język angielski (P)
98.04%
Język angielski (R)
91.06%
Język francuski (P)
98%
Język francuski (R)
93.2%
Język hiszpański (P)
92%
Język niemiecki (P)
99.14%
Język niemiecki (R)
87.47%
Język polski (P)
77.98%
Język polski (R)
84.11%
Matematyka (P)
95.07%
Matematyka (R)
78.21%
WOS (R)
85.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 68.71% | 82 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 73.56% | 88 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 100% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 79.61% | 44 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 78.6% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 68.37% | 38 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 90.86% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 74.94% | 36 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 98.66% | 225 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 91.44% | 199 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 96% | 4 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 93% | 2 |
| język łaciński | pisemny | rozszerzony | - | 100% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 94.25% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 90% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.39% | 239 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 75.31% | 59 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 98% | 2 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 86% | 1 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 98% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 94.48% | 239 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 72.12% | 175 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 74.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
68.71%
Chemia (R)
73.56%
Filozofia (R)
100%
Fizyka (R)
79.61%
Geografia (R)
78.6%
Historia (R)
68.37%
Historia sztuki (R)
90.86%
Informatyka (R)
74.94%
Język angielski (P)
98.66%
Język angielski (R)
91.44%
Język francuski (P)
96%
Język francuski (R)
93%
Język łaciński (R)
100%
Język niemiecki (P)
94.25%
Język niemiecki (R)
90%
Język polski (P)
76.39%
Język polski (R)
75.31%
Język rosyjski (P)
98%
Język rosyjski (R)
86%
Język włoski (R)
98%
Matematyka (P)
94.48%
Matematyka (R)
72.12%
WOS (R)
74.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony