Wyniki matur - V Liceum im. Janusza Korczaka Tarnów
Ocena: 2.67 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 43.08% | 51 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.2% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 48.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.25% | 88.57% | 134 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.61% | 134 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73.74% | 117 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.26% | 72.05% | 136 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.1% | 136 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.1% | 58 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.32% | 59.88% | 136 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
43.08%
Geografia (R)
42.2%
Historia (R)
48.83%
Język angielski (P)
88.57%
Język angielski (R)
73.74%
Język polski (P)
72.05%
Język polski (R)
47.1%
Matematyka (P)
59.88%
Matematyka (R)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 45.57% | 31 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.98% | 88.63% | 98 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.47% | 98 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.69% | 87 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.98% | 65.8% | 98 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.14% | 98 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 51 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.78% | 55.37% | 98 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
45.57%
Geografia (R)
36.29%
Język angielski (P)
88.63%
Język angielski (R)
62.69%
Język polski (P)
65.8%
Język polski (R)
53%
Matematyka (P)
55.37%
Matematyka (R)
27.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.19% | 16 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.75% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.32% | 93 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.37% | 93 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.78% | 88 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język francuski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 88% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 93% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 84.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.89% | 72.14% | 95 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 78.14% | 95 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.24% | 59 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.53% | 58.33% | 95 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
33.19%
Filozofia (R)
20%
Geografia (R)
35.75%
Historia (R)
25.5%
Informatyka (R)
20%
Język angielski (P)
86.32%
Język angielski (R)
62.78%
Język francuski (P)
100%
Język francuski (R)
80%
Język niemiecki (P)
88%
Język niemiecki (R)
84.5%
Język polski (P)
72.14%
Język polski (R)
36.24%
Matematyka (P)
58.33%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 45.38% | 21 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.91% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 46.36% | 14 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.98% | 85.24% | 99 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.05% | 99 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.22% | 86 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 94% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 96% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.34% | 99 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.99% | 99 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 55.63% | 38 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 92% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 59.6% | 99 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.31% | 13 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 43.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
45.38%
Chemia (R)
5%
Geografia (R)
44.91%
Historia (R)
46.36%
Historia sztuki (R)
40%
Język angielski (P)
85.24%
Język angielski (R)
64.22%
Język francuski (R)
94%
Język niemiecki (R)
96%
Język polski (P)
70.34%
Język polski (R)
55.63%
Język włoski (R)
92%
Matematyka (P)
59.6%
Matematyka (R)
36.31%
WOS (R)
43.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 42.26% | 19 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.71% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 45.67% | 6 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 21.67% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.68% | 89 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.15% | 81 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 66.67% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 52.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.96% | 95 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.96% | 47 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.58% | 64.37% | 95 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 23 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
42.26%
Geografia (R)
32.71%
Historia (R)
45.67%
Historia sztuki (R)
21.67%
Język angielski (P)
89.68%
Język angielski (R)
69.15%
Język niemiecki (P)
66.67%
Język niemiecki (R)
52.4%
Język polski (P)
61.96%
Język polski (R)
54.96%
Matematyka (P)
64.37%
Matematyka (R)
18%
WOS (R)
23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.67% | 21 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 70% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.08% | 25 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15.11% | 9 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.47% | 134 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.14% | 119 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 83.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 53.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.08% | 61.55% | 137 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50.05% | 79 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.13% | 50.71% | 137 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.37% | 19 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
23.67%
Chemia (R)
7%
Filozofia (R)
70%
Geografia (R)
27.08%
Historia (R)
15.11%
Historia sztuki (R)
30%
Informatyka (R)
14%
Język angielski (P)
86.47%
Język angielski (R)
61.14%
Język francuski (R)
42%
Język niemiecki (P)
83.5%
Język niemiecki (R)
53.6%
Język polski (P)
61.55%
Język polski (R)
50.05%
Matematyka (P)
50.71%
Matematyka (R)
13.37%
WOS (R)
19.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony