Wyniki matur - V Liceum im. ks. Józefa Poniatowskiego Warszawa
Ocena: 4.07 (100 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 71.71% | 31 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 81.48% | 46 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 81.63% | 64 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 83.55% | 55 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.46% | 137 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 97.66% | 137 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 94.5% | 145 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.8% | 10 |
| język francuski | ustny | podstawowy | 100% | 85.4% | 10 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 94.4% | 5 |
| język hiszpański | ustny | podstawowy | 100% | 95.4% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 92.18% | 11 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 81.27% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 71.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 84.17% | 165 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 84.32% | 165 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 72.58% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 93.77% | 165 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 71.5% | 132 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 80.38% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
71.71%
Chemia (R)
81.48%
Fizyka (R)
81.63%
Geografia (R)
83.55%
Język angielski (P)
97.46%
Język angielski (R)
94.5%
Język francuski (P)
72.8%
Język hiszpański (P)
94.4%
Język niemiecki (P)
92.18%
Język niemiecki (R)
71.2%
Język polski (P)
84.17%
Język polski (R)
72.58%
Matematyka (P)
93.77%
Matematyka (R)
71.5%
WOS (R)
80.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 81.28% | 29 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 78.64% | 42 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 90.8% | 40 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 83.41% | 56 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 98.52% | 119 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 98.11% | 119 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 92.49% | 130 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 90% | 7 |
| język francuski | ustny | podstawowy | 100% | 90% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 88.27% | 11 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 75.09% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.24% | 141 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.87% | 141 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 88.87% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 94.92% | 141 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 69.27% | 112 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 72.67% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
81.28%
Chemia (R)
78.64%
Fizyka (R)
90.8%
Geografia (R)
83.41%
Język angielski (P)
98.52%
Język angielski (R)
92.49%
Język francuski (P)
90%
Język niemiecki (P)
88.27%
Język polski (P)
87.24%
Język polski (R)
88.87%
Matematyka (P)
94.92%
Matematyka (R)
69.27%
WOS (R)
72.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 63.2% | 30 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 64.98% | 46 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 78.76% | 42 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 82.81% | 48 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 67.71% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 58.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.16% | 117 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 94.03% | 116 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 88.24% | 127 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 73% | 6 |
| język francuski | ustny | podstawowy | 100% | 64% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 73.38% | 13 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 77.23% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.12% | 137 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.37% | 136 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 69.58% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 92.11% | 137 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 65.28% | 108 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 58.82% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
63.2%
Chemia (R)
64.98%
Fizyka (R)
78.76%
Geografia (R)
82.81%
Historia (R)
67.71%
Informatyka (R)
58.5%
Język angielski (P)
97.16%
Język angielski (R)
88.24%
Język francuski (P)
73%
Język niemiecki (P)
73.38%
Język polski (P)
77.12%
Język polski (R)
69.58%
Matematyka (P)
92.11%
Matematyka (R)
65.28%
WOS (R)
58.82%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 74.93% | 27 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 78.11% | 38 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 66.42% | 43 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 87.35% | 26 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 62.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 98.47% | 109 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 96.24% | 109 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 93.47% | 109 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 100% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 97% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 76.75% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 77% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.42% | 115 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 79.43% | 115 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 73.57% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 94.63% | 115 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 77.4% | 98 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 76% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
74.93%
Chemia (R)
78.11%
Fizyka (R)
66.42%
Geografia (R)
87.35%
Informatyka (R)
62.67%
Język angielski (P)
98.47%
Język angielski (R)
93.47%
Język francuski (R)
100%
Język niemiecki (P)
97%
Język niemiecki (R)
77%
Język polski (P)
79.42%
Język polski (R)
73.57%
Matematyka (P)
94.63%
Matematyka (R)
77.4%
WOS (R)
76%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 82.73% | 30 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 74.5% | 48 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 71.75% | 40 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 84.32% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 70.46% | 13 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 97% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 98.42% | 113 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 91.29% | 119 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 82% | 4 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 72% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 90.67% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 70% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.41% | 124 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 89.08% | 40 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 100% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 95.02% | 124 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 75.31% | 84 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
82.73%
Chemia (R)
74.5%
Fizyka (R)
71.75%
Geografia (R)
84.32%
Historia (R)
70.46%
Historia sztuki (R)
97%
Informatyka (R)
57%
Język angielski (P)
98.42%
Język angielski (R)
91.29%
Język francuski (P)
82%
Język hiszpański (P)
72%
Język niemiecki (P)
90.67%
Język niemiecki (R)
70%
Język polski (P)
64.41%
Język polski (R)
89.08%
Język rosyjski (R)
100%
Matematyka (P)
95.02%
Matematyka (R)
75.31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 67.32% | 28 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 73.55% | 49 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 81.09% | 54 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 80.34% | 59 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 70.33% | 6 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 98.79% | 129 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 94% | 139 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 94% | 1 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 93% | 2 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 79% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 90.82% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 76.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.3% | 68.23% | 152 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 79.13% | 54 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 98% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 95.33% | 152 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 64.79% | 136 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 69% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
67.32%
Chemia (R)
73.55%
Fizyka (R)
81.09%
Geografia (R)
80.34%
Historia (R)
70.33%
Historia sztuki (R)
37%
Język angielski (P)
98.79%
Język angielski (R)
94%
Język francuski (P)
94%
Język hiszpański (P)
93%
Język hiszpański (R)
79%
Język niemiecki (P)
90.82%
Język niemiecki (R)
76.8%
Język polski (P)
68.23%
Język polski (R)
79.13%
Język rosyjski (P)
98%
Matematyka (P)
95.33%
Matematyka (R)
64.79%
WOS (R)
69%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony