Wyniki matur VI Liceum im. Adama Mickiewicza Kraków
Ocena: 3.57 (72 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 62.84% | 43 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 57.49% | 37 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 61.56% | 16 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 75.62% | 47 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 76.84% | 37 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 72.47% | 15 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 96.94% | 219 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 94.86% | 219 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 89.3% | 71 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 97.86% | 7 |
| język hiszpański | ustny | podstawowy | 100% | 83.86% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 90% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.56% | 77.97% | 227 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 90.54% | 227 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 75.68% | 69 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 87% | 227 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 64.11% | 126 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 82.06% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
62.84%
Chemia (R)
57.49%
Fizyka (R)
61.56%
Geografia (R)
75.62%
Historia (R)
76.84%
Historia sztuki (R)
72.47%
Informatyka (R)
48.8%
Język angielski (P)
96.94%
Język angielski (R)
89.3%
Język hiszpański (P)
97.86%
Język niemiecki (R)
90%
Język polski (P)
77.97%
Język polski (R)
75.68%
Matematyka (P)
87%
Matematyka (R)
64.11%
WOS (R)
82.06%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 67.47% | 43 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 53.95% | 38 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 72.08% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 72.51% | 53 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 78.47% | 15 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 74.76% | 17 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 73.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.59% | 228 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 95.36% | 228 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 84.59% | 105 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 83.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.36% | 232 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 90.83% | 232 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 76.87% | 87 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.57% | 87.84% | 232 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 51.5% | 133 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 65.04% | 57 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
67.47%
Chemia (R)
53.95%
Fizyka (R)
72.08%
Geografia (R)
72.51%
Historia (R)
78.47%
Historia sztuki (R)
74.76%
Informatyka (R)
73.33%
Język angielski (P)
97.59%
Język angielski (R)
84.59%
Język niemiecki (R)
83.71%
Język polski (P)
76.36%
Język polski (R)
76.87%
Matematyka (P)
87.84%
Matematyka (R)
51.5%
WOS (R)
65.04%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 68.09% | 46 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 57.27% | 34 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 59.83% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 72.38% | 34 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 60.38% | 24 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 14 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.48% | 223 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 93.95% | 223 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 88.04% | 100 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 95.67% | 3 |
| język hiszpański | ustny | podstawowy | 100% | 89% | 3 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 67.75% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 98% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 97% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 81.63% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.62% | 228 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 86.7% | 228 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 71.17% | 87 |
| język włoski | pisemny | podstawowy | 100% | 78% | 1 |
| język włoski | ustny | podstawowy | 100% | 87% | 1 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 73% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 87.11% | 228 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 58.79% | 120 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 68.09% | 43 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
68.09%
Chemia (R)
57.27%
Fizyka (R)
59.83%
Geografia (R)
72.38%
Historia (R)
60.38%
Historia sztuki (R)
59%
Informatyka (R)
56%
Język angielski (P)
97.48%
Język angielski (R)
88.04%
Język francuski (R)
22.5%
Język hiszpański (P)
95.67%
Język hiszpański (R)
67.75%
Język niemiecki (P)
98%
Język niemiecki (R)
81.63%
Język polski (P)
77.62%
Język polski (R)
71.17%
Język włoski (P)
78%
Język włoski (R)
73%
Matematyka (P)
87.11%
Matematyka (R)
58.79%
WOS (R)
68.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 63.64% | 39 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 60.96% | 28 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 51.18% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 73.2% | 47 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 72.95% | 39 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 68.44% | 18 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 56.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.83% | 212 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 94.63% | 212 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 84.65% | 127 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język francuski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 95% | 3 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 97.33% | 6 |
| język hiszpański | ustny | podstawowy | 100% | 92.83% | 6 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 96.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 78.5% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.86% | 221 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 80.08% | 221 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 73.09% | 106 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 95% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 87.1% | 221 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 69.43% | 102 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 78% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
63.64%
Chemia (R)
60.96%
Fizyka (R)
51.18%
Geografia (R)
73.2%
Historia (R)
72.95%
Historia sztuki (R)
68.44%
Informatyka (R)
56.4%
Język angielski (P)
97.83%
Język angielski (R)
84.65%
Język francuski (P)
100%
Język francuski (R)
95%
Język hiszpański (P)
97.33%
Język hiszpański (R)
65%
Język niemiecki (P)
96.5%
Język niemiecki (R)
78.5%
Język polski (P)
78.86%
Język polski (R)
73.09%
Język włoski (R)
95%
Matematyka (P)
87.1%
Matematyka (R)
69.43%
WOS (R)
78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 62.33% | 27 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 56.38% | 24 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 49.06% | 18 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 76.02% | 47 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 59.9% | 40 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 53.89% | 18 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 60.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.97% | 200 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 89.39% | 191 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 100% | 2 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 94% | 2 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 94.86% | 14 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 73.56% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 96% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 78.89% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.49% | 218 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 68.03% | 98 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 82.43% | 218 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 55.82% | 88 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 76% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
62.33%
Chemia (R)
56.38%
Fizyka (R)
49.06%
Geografia (R)
76.02%
Historia (R)
59.9%
Historia sztuki (R)
53.89%
Informatyka (R)
60.67%
Język angielski (P)
97.97%
Język angielski (R)
89.39%
Język francuski (P)
100%
Język francuski (R)
94%
Język hiszpański (P)
94.86%
Język hiszpański (R)
73.56%
Język niemiecki (P)
96%
Język niemiecki (R)
78.89%
Język polski (P)
69.49%
Język polski (R)
68.03%
Matematyka (P)
82.43%
Matematyka (R)
55.82%
WOS (R)
76%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 53.25% | 59 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 51.56% | 51 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 39.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 58.17% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 74.07% | 73 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 55.3% | 60 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 62.52% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 98.21% | 321 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 86.27% | 275 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 62.8% | 5 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 85.5% | 12 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 75.2% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 99% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 78.13% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.65% | 337 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 72.29% | 128 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 100% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 82.77% | 337 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 51.35% | 174 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 57.67% | 51 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
53.25%
Chemia (R)
51.56%
Filozofia (R)
39.33%
Fizyka (R)
58.17%
Geografia (R)
74.07%
Historia (R)
55.3%
Historia sztuki (R)
62.52%
Język angielski (P)
98.21%
Język angielski (R)
86.27%
Język francuski (R)
62.8%
Język hiszpański (P)
85.5%
Język hiszpański (R)
75.2%
Język niemiecki (P)
99%
Język niemiecki (R)
78.13%
Język polski (P)
70.65%
Język polski (R)
72.29%
Język rosyjski (R)
100%
Matematyka (P)
82.77%
Matematyka (R)
51.35%
WOS (R)
57.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony