Wyniki matur VI Liceum Tarnowskie Góry
Ocena: 2.31 (105 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.41% | 71.46% | 63 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.73% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.36% | 58 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.44% | 53.52% | 64 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.75% | 58.17% | 64 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.94% | 47.72% | 64 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
71.46%
Język angielski (R)
50.36%
Język polski (P)
53.52%
Język polski (R)
41.29%
Matematyka (P)
47.72%
WOS (R)
32%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.2% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 40.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.23% | 74.13% | 54 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.23% | 75% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.57% | 46 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 85% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.18% | 60.86% | 56 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.36% | 54.53% | 55 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 97% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 42.68% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.43% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
15%
Geografia (R)
35.2%
Historia (R)
40.33%
Język angielski (P)
74.13%
Język angielski (R)
48.57%
Język hiszpański (R)
85%
Język polski (P)
60.86%
Język polski (R)
97%
Matematyka (P)
42.68%
Matematyka (R)
24%
WOS (R)
14.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.37% | 63.97% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.11% | 63.92% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.1% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 49% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.87% | 53.59% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.31% | 47.93% | 40 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25.93% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
15%
Geografia (R)
16.67%
Historia (R)
22.75%
Język angielski (P)
63.97%
Język angielski (R)
45.1%
Język polski (P)
49%
Matematyka (P)
47.93%
WOS (R)
25.93%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17.81% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.76% | 67.14% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.88% | 66.39% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.35% | 37 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86% | 49.74% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98% | 51.04% | 50 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68% | 46.06% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Fizyka (R)
19.5%
Historia (R)
17.81%
Język angielski (P)
67.14%
Język angielski (R)
46.35%
Język polski (P)
49.74%
Język polski (R)
26.83%
Matematyka (P)
46.06%
Matematyka (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18.33% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 65.46% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.95% | 40 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 57.14% | 42.57% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 42.98% | 63 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.42% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 39.68% | 31.32% | 63 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.78% | 18 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
4%
Geografia (R)
47.5%
Historia (R)
18.33%
Język angielski (P)
65.46%
Język angielski (R)
45.95%
Język niemiecki (P)
42.57%
Język niemiecki (R)
17%
Język polski (P)
42.98%
Język polski (R)
43.42%
Matematyka (P)
31.32%
Matematyka (R)
3.78%
WOS (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86% | 58.84% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.21% | 28 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 28% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.23% | 43.75% | 52 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.14% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 46.15% | 32.46% | 52 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
15%
Historia (R)
19%
Język angielski (P)
58.84%
Język angielski (R)
41.21%
Język niemiecki (P)
28%
Język polski (P)
43.75%
Język polski (R)
41.14%
Matematyka (P)
32.46%
WOS (R)
16.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony