Wyniki matur VII Liceum Chorzów
Ocena: 4.03 (112 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 50.86% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.37% | 71.12% | 76 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.21% | 76 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.83% | 72 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.16% | 44.86% | 76 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.38% | 76 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.05% | 55.21% | 76 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
27.33%
Geografia (R)
50.86%
Język angielski (P)
71.12%
Język angielski (R)
49.83%
Język polski (P)
44.86%
Matematyka (P)
55.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29.27% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 55.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.55% | 81.8% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.69% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.22% | 50 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.73% | 63.76% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 85.11% | 55 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.55% | 61.38% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
29.27%
Geografia (R)
55.4%
Język angielski (P)
81.8%
Język angielski (R)
69.22%
Język polski (P)
63.76%
Język polski (R)
44%
Matematyka (P)
61.38%
Matematyka (R)
16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.06% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.81% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.92% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48.61% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.61% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.77% | 59.52% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
18%
Język angielski (P)
73.06%
Język angielski (R)
37.92%
Język polski (P)
48.61%
Matematyka (P)
59.52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.2% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.98% | 74.17% | 58 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.25% | 65.83% | 58 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.38% | 48 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.7% | 42.56% | 59 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.25% | 79.09% | 57 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 22.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.25% | 59.02% | 58 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Geografia (R)
48.2%
Język angielski (P)
74.17%
Język angielski (R)
53.38%
Język polski (P)
42.56%
Język polski (R)
22.4%
Matematyka (P)
59.02%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.19% | 53 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.38% | 53 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 48% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48.7% | 56 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.29% | 50.43% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
39%
Geografia (R)
33.75%
Język angielski (P)
78.19%
Język angielski (R)
41.38%
Język niemiecki (P)
48%
Język niemiecki (R)
20.67%
Język polski (P)
48.7%
Język polski (R)
60%
Matematyka (P)
50.43%
Matematyka (R)
0%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 9.78% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.55% | 65.75% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.95% | 37 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 33% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.92% | 46.9% | 59 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.57% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.05% | 48.59% | 59 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
9.78%
Geografia (R)
23.43%
Język angielski (P)
65.75%
Język angielski (R)
39.95%
Język niemiecki (P)
33%
Język polski (P)
46.9%
Język polski (R)
45.57%
Matematyka (P)
48.59%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony