Wyniki matur - VII Liceum Łomża
Ocena: 4.20 (39 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.62% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.11% | 63.57% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.84% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.41% | 41 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 49.17% | 47 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.59% | 46 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.17% | 33.28% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
18.62%
Język angielski (P)
63.57%
Język angielski (R)
42.41%
Język polski (P)
49.17%
Matematyka (P)
33.28%
Matematyka (R)
5.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.25% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 60.71% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.29% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.33% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.95% | 43.19% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 79.19% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 77% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 42.67% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
19.25%
Geografia (R)
22.5%
Język angielski (P)
60.71%
Język angielski (R)
40.33%
Język polski (P)
43.19%
Język polski (R)
77%
Matematyka (P)
42.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony