Wyniki matur XI Liceum im. Stanisława Staszica Radom
Ocena: 3.05 (20 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.94% | 35 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.71% | 46 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.27% | 68.11% | 104 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.51% | 104 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.51% | 76 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 57.2% | 105 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.09% | 104 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24.62% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.27% | 48.75% | 105 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.8% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15.85% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
19.94%
Chemia (R)
12%
Geografia (R)
23.71%
Historia (R)
26%
Język angielski (P)
68.11%
Język angielski (R)
52.51%
Język polski (P)
57.2%
Język polski (R)
24.62%
Matematyka (P)
48.75%
Matematyka (R)
22.8%
WOS (R)
15.85%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.8% | 20 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6.86% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.89% | 46 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.31% | 60.52% | 102 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.04% | 67.27% | 102 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.03% | 66 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.09% | 55.12% | 103 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.07% | 103 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.09% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.02% | 40.25% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.33% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13.9% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
14.8%
Chemia (R)
6.86%
Geografia (R)
20.89%
Język angielski (P)
60.52%
Język angielski (R)
38.03%
Język polski (P)
55.12%
Język polski (R)
26.09%
Matematyka (P)
40.25%
Matematyka (R)
3.33%
WOS (R)
13.9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.17% | 18 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.89% | 66 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.82% | 66.67% | 98 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.63% | 98 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.02% | 54 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.98% | 58.54% | 99 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.8% | 99 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 11.61% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.79% | 48.78% | 99 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 26.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
18.17%
Geografia (R)
21.89%
Język angielski (P)
66.67%
Język angielski (R)
52.02%
Język polski (P)
58.54%
Język polski (R)
11.61%
Matematyka (P)
48.78%
Matematyka (R)
19.33%
WOS (R)
26.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.33% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 2 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.6% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.22% | 41 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24.25% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 66% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.6% | 62.12% | 97 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.94% | 69.66% | 97 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65% | 4 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.55% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.78% | 49.3% | 97 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.75% | 4 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.97% | 59.86% | 97 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64% | 4 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | 100% | 60% | 1 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.18% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 36% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.35% | 48.14% | 97 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.27% | 11 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.57% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
30.33%
Chemia (R)
7.5%
Filozofia (R)
11%
Fizyka (R)
7.6%
Fizyka (R)
12%
Geografia (R)
26.22%
Historia (R)
24.25%
Informatyka (R)
10%
Język angielski (P)
66%
Język angielski (P)
62.12%
Język angielski (R)
42.55%
Język angielski (R)
56%
Język polski (P)
49.3%
Język polski (P)
60.75%
Język polski (R)
60%
Język polski (R)
21.18%
Matematyka (P)
36%
Matematyka (P)
48.14%
Matematyka (R)
17.27%
WOS (R)
22.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.56% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13.44% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.12% | 49 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.6% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 60.92% | 111 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.92% | 61 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.69% | 44.27% | 112 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.48% | 23 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 60% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.17% | 44% | 112 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.11% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15.8% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
16.56%
Chemia (R)
13.44%
Geografia (R)
23.12%
Historia (R)
31.6%
Informatyka (R)
16%
Język angielski (P)
60.92%
Język angielski (R)
40.92%
Język polski (P)
44.27%
Język polski (R)
56.48%
Język rosyjski (P)
60%
Matematyka (P)
44%
Matematyka (R)
19.11%
WOS (R)
15.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 13.45% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.6% | 60.29% | 89 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.02% | 47 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 44.4% | 38.44% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 92% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.9% | 44.72% | 99 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 22.14% | 21 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 34% | 1 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 98% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 59.6% | 37.28% | 99 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.61% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10%
Geografia (R)
16.33%
Historia (R)
13.45%
Język angielski (P)
60.29%
Język angielski (R)
45.02%
Język niemiecki (P)
38.44%
Język niemiecki (R)
92%
Język polski (P)
44.72%
Język polski (R)
22.14%
Język rosyjski (P)
34%
Język włoski (R)
98%
Matematyka (P)
37.28%
Matematyka (R)
18%
WOS (R)
8.61%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony