Wyniki matur - XI Liceum Sportowe Gliwice
Ocena: 5.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 31.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 67% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.5% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 50.25% | 8 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.88% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 70.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
31.17%
Język angielski (P)
67%
Język polski (P)
50.25%
Matematyka (P)
70.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.25% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 79.22% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.22% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.78% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.67% | 9 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 66% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 77.78% | 9 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
32.25%
Geografia (R)
31.75%
Język angielski (P)
79.22%
Język angielski (R)
57.22%
Język polski (P)
57.78%
Język polski (R)
66%
Matematyka (P)
77.78%
Matematyka (R)
24%
WOS (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82.13% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 51.63% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.57% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.88% | 8 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.5% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 61.75% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
82.13%
Język angielski (R)
54.57%
Język polski (P)
60.88%
Matematyka (P)
61.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 65% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.89% | 47.11% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.47% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.28% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.33% | 18 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 65.72% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
32.67%
Geografia (R)
27.5%
Język angielski (P)
65%
Język angielski (R)
32.47%
Język polski (P)
69.28%
Język polski (R)
34.5%
Matematyka (P)
65.72%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.77% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.8% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 55% | 13 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 57.46% | 13 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
26.33%
Geografia (R)
18.25%
Język angielski (P)
72.77%
Język angielski (R)
50.8%
Język polski (P)
55%
Język polski (R)
61.5%
Matematyka (P)
57.46%
WOS (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 62.13% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.33% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 43.87% | 15 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.67% | 46.27% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
17.67%
Geografia (R)
22.5%
Język angielski (P)
62.13%
Język angielski (R)
34.33%
Język polski (P)
43.87%
Język polski (R)
25%
Matematyka (P)
46.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony