Wyniki matur XIII Liceum im. Aleksandra Fredry Wrocław
Ocena: 2.61 (57 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 47.87% | 46 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 30.22% | 37 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.25% | 91 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 60.83% | 124 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 62.12% | 51 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 93.33% | 311 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.16% | 311 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 85.43% | 301 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 97% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 95.71% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 73.88% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.23% | 318 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.22% | 318 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.05% | 78 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.69% | 81.82% | 318 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 50.9% | 187 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 63.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
47.87%
Chemia (R)
30.22%
Fizyka (R)
41.25%
Geografia (R)
60.83%
Historia (R)
62.12%
Informatyka (R)
44%
Język angielski (P)
93.33%
Język angielski (R)
85.43%
Język niemiecki (P)
97%
Język niemiecki (R)
73.88%
Język polski (P)
75.23%
Język polski (R)
59.05%
Matematyka (P)
81.82%
Matematyka (R)
50.9%
WOS (R)
63.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 53.31% | 29 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 26.26% | 19 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 60.18% | 62 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 57.14% | 64 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 59.6% | 43 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 95.6% | 224 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.64% | 224 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 82.05% | 219 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 91.13% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 81.25% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 81.96% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.24% | 232 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.78% | 232 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.25% | 55 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 85.29% | 232 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.32% | 147 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 51.65% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
53.31%
Chemia (R)
26.26%
Fizyka (R)
60.18%
Geografia (R)
57.14%
Historia (R)
59.6%
Informatyka (R)
40%
Język angielski (P)
95.6%
Język angielski (R)
82.05%
Język niemiecki (P)
91.13%
Język niemiecki (R)
81.96%
Język polski (P)
77.24%
Język polski (R)
53.25%
Matematyka (P)
85.29%
Matematyka (R)
37.32%
WOS (R)
51.65%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 40.12% | 33 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 27.88% | 24 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.26% | 39 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 64.13% | 55 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 59.54% | 37 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.05% | 191 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.24% | 191 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 80.13% | 184 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 85.42% | 12 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 88.08% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 79.74% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.58% | 204 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.84% | 204 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 73 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 94.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 83.66% | 204 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.17% | 105 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 49.7% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
40.12%
Chemia (R)
27.88%
Fizyka (R)
44.26%
Geografia (R)
64.13%
Historia (R)
59.54%
Informatyka (R)
34.29%
Język angielski (P)
94.05%
Język angielski (R)
80.13%
Język niemiecki (P)
85.42%
Język niemiecki (R)
79.74%
Język polski (P)
79.58%
Język polski (R)
46%
Język rosyjski (R)
94.5%
Matematyka (P)
83.66%
Matematyka (R)
38.17%
WOS (R)
49.7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 51.64% | 36 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 40.9% | 29 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 47.43% | 80 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 68.63% | 43 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 60.21% | 42 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.27% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.99% | 232 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.31% | 232 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.27% | 215 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 88.87% | 15 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 92.53% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 73.45% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.14% | 247 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.61% | 247 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 65.75% | 68 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 85.09% | 247 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 56.84% | 140 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 56.75% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
51.64%
Chemia (R)
40.9%
Fizyka (R)
47.43%
Geografia (R)
68.63%
Historia (R)
60.21%
Informatyka (R)
37.27%
Język angielski (P)
94.99%
Język angielski (R)
81.27%
Język niemiecki (P)
88.87%
Język niemiecki (R)
73.45%
Język polski (P)
76.14%
Język polski (R)
65.75%
Matematyka (P)
85.09%
Matematyka (R)
56.84%
WOS (R)
56.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 58.03% | 33 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 37.18% | 34 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.23% | 47 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 66.53% | 62 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 47.92% | 51 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 17.25% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.94% | 187 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 83.17% | 175 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 70% | 4 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 43.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 92.71% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 70.61% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.04% | 54.28% | 208 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 79.96% | 73 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 82.13% | 208 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 42.89% | 114 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 53.87% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
58.03%
Chemia (R)
37.18%
Fizyka (R)
41.23%
Geografia (R)
66.53%
Historia (R)
47.92%
Historia sztuki (R)
17.25%
Informatyka (R)
51%
Język angielski (P)
94.94%
Język angielski (R)
83.17%
Język francuski (P)
70%
Język francuski (R)
43.33%
Język niemiecki (P)
92.71%
Język niemiecki (R)
70.61%
Język polski (P)
54.28%
Język polski (R)
79.96%
Matematyka (P)
82.13%
Matematyka (R)
42.89%
WOS (R)
53.87%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 41.28% | 39 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 29.59% | 29 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 32.32% | 50 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 52.47% | 78 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 49.84% | 51 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 95.33% | 221 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 77.48% | 217 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 92.57% | 28 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 79.81% | 31 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.06% | 249 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.12% | 110 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 77.27% | 249 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.71% | 134 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 44.92% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
41.28%
Chemia (R)
29.59%
Filozofia (R)
39.5%
Fizyka (R)
32.32%
Geografia (R)
52.47%
Historia (R)
49.84%
Informatyka (R)
28%
Język angielski (P)
95.33%
Język angielski (R)
77.48%
Język niemiecki (P)
92.57%
Język niemiecki (R)
79.81%
Język polski (P)
64.06%
Język polski (R)
59.12%
Matematyka (P)
77.27%
Matematyka (R)
30.71%
WOS (R)
44.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony