Wyniki matur XIII Liceum Szczecin
Ocena: 3.84 (43 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 76.14% | 29 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 68.93% | 27 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 77.02% | 45 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 76% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 84% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 96.15% | 92 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 99.21% | 92 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 92.53% | 91 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 98.25% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 88.33% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.83% | 100 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 88.2% | 100 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 71.17% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 91.78% | 100 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 78.52% | 66 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 81.27% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
76.14%
Chemia (R)
68.93%
Fizyka (R)
77.02%
Geografia (R)
76%
Historia (R)
84%
Język angielski (P)
96.15%
Język angielski (R)
92.53%
Język niemiecki (P)
98.25%
Język niemiecki (R)
88.33%
Język polski (P)
81.83%
Język polski (R)
71.17%
Matematyka (P)
91.78%
Matematyka (R)
78.52%
WOS (R)
81.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 81% | 29 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 71% | 26 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 87.28% | 43 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 71.36% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 84.82% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 98.27% | 98 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 98.72% | 98 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 91.43% | 100 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 95.2% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.85% | 103 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 89.51% | 103 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63.31% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 94.35% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 59.86% | 73 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 77.92% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
81%
Chemia (R)
71%
Fizyka (R)
87.28%
Geografia (R)
71.36%
Historia (R)
84.82%
Język angielski (P)
98.27%
Język angielski (R)
91.43%
Język niemiecki (P)
95.2%
Język polski (P)
81.85%
Język polski (R)
63.31%
Matematyka (P)
94.35%
Matematyka (R)
59.86%
WOS (R)
77.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 83.19% | 26 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 73.91% | 23 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 78.51% | 37 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 76% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 76.15% | 13 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 82.4% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 96.9% | 93 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 97.84% | 93 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 88.73% | 93 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 93% | 9 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 87.25% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.76% | 102 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 88.84% | 102 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 74.2% | 15 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 92% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.02% | 90.46% | 102 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 75.03% | 72 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 71.27% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
83.19%
Chemia (R)
73.91%
Fizyka (R)
78.51%
Geografia (R)
76%
Historia (R)
76.15%
Informatyka (R)
82.4%
Język angielski (P)
96.9%
Język angielski (R)
88.73%
Język niemiecki (P)
93%
Język niemiecki (R)
87.25%
Język polski (P)
79.76%
Język polski (R)
74.2%
Język rosyjski (R)
92%
Matematyka (P)
90.46%
Matematyka (R)
75.03%
WOS (R)
71.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 84.27% | 26 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 78.87% | 30 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 100% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 79.95% | 37 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 84.29% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 83.91% | 11 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 85% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.55% | 96 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 99.03% | 96 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 92.23% | 88 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 94.69% | 13 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 94.85% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 90.87% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.82% | 109 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 84.21% | 109 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 83.96% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 92.13% | 109 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 80.75% | 64 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 83.5% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
84.27%
Chemia (R)
78.87%
Filozofia (R)
100%
Fizyka (R)
79.95%
Geografia (R)
84.29%
Historia (R)
83.91%
Historia sztuki (R)
85%
Język angielski (P)
97.55%
Język angielski (R)
92.23%
Język niemiecki (P)
94.69%
Język niemiecki (R)
90.87%
Język polski (P)
78.82%
Język polski (R)
83.96%
Matematyka (P)
92.13%
Matematyka (R)
80.75%
WOS (R)
83.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 81.4% | 25 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 69.2% | 20 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 68.87% | 31 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 80.5% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 76.4% | 15 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 93.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.43% | 80 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 91.02% | 86 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 95.67% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 90.12% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.99% | 73.93% | 99 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 86.25% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 93.01% | 99 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 77.28% | 58 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 82.5% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
81.4%
Chemia (R)
69.2%
Fizyka (R)
68.87%
Geografia (R)
80.5%
Historia (R)
76.4%
Informatyka (R)
93.6%
Język angielski (P)
97.43%
Język angielski (R)
91.02%
Język niemiecki (P)
95.67%
Język niemiecki (R)
90.12%
Język polski (P)
73.93%
Język polski (R)
86.25%
Matematyka (P)
93.01%
Matematyka (R)
77.28%
WOS (R)
82.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 75.94% | 32 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 73.84% | 31 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 100% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 76.11% | 38 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 71.9% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 77.79% | 19 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 89% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 99.06% | 102 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 93.06% | 109 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 95.63% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 91.68% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.15% | 75.38% | 118 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 80.38% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 92.34% | 118 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 66.06% | 72 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
75.94%
Chemia (R)
73.84%
Filozofia (R)
100%
Fizyka (R)
76.11%
Geografia (R)
71.9%
Historia (R)
77.79%
Historia sztuki (R)
89%
Informatyka (R)
62%
Język angielski (P)
99.06%
Język angielski (R)
93.06%
Język niemiecki (P)
95.63%
Język niemiecki (R)
91.68%
Język polski (P)
75.38%
Język polski (R)
80.38%
Matematyka (P)
92.34%
Matematyka (R)
66.06%
WOS (R)
80%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony