| 🥇 |
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Konstytucji 3 Maja - Wrocław |
71.3% | 42 |
76.3% | 42 |
87.3% | 42 |
| 🥈 |
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej - Wrocław |
74% | 26 |
74.7% | 26 |
83.4% | 27 |
| 🥉 |
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte - Wrocław |
73.2% | 66 |
74.4% | 66 |
83.6% | 66 |
| 4. |
Szkoła Podstawowa nr 91 im. Orląt Lwowskich - Wrocław |
76.3% | 54 |
70.5% | 54 |
84.3% | 56 |
| 5. |
Szkoła Podstawowa im. Rady Europy - Lubin |
74% | 30 |
64.4% | 30 |
85.9% | 30 |
| 6. |
Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego - Wrocław |
75.7% | 59 |
67.5% | 59 |
80.9% | 57 |
| 7. |
Szkoła Podstawowa im. Stulecia Odzyskania Niepodległości Polski - Dobrzykowice |
73.3% | 29 |
70% | 29 |
79.4% | 29 |
| 8. |
Szkoła Podstawowa im. Unicef - Bielany Wrocławskie |
80.9% | 38 |
63.6% | 38 |
77.9% | 39 |
| 9. |
Szkoła Podstawowa nr 61 im. Janusza Korczaka - Wrocław |
70.1% | 18 |
68.1% | 18 |
83.6% | 18 |
| 10. |
Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław |
70.6% | 60 |
69.2% | 60 |
81.2% | 66 |
| 11. |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Dionizego Steinhausa - Wrocław |
74% | 116 |
65.6% | 116 |
78.7% | 113 |
| 12. |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego - Wrocław |
71.8% | 101 |
66.7% | 101 |
79% | 100 |
| 13. |
Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz - Wrocław |
71.4% | 105 |
67.8% | 105 |
77.7% | 123 |
| 14. |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego - Wrocław |
72.5% | 97 |
64.5% | 98 |
76.5% | 100 |
| 15. |
Szkoła Podstawowa Unisport - Wrocław |
70% | 9 |
64.4% | 9 |
78% | 8 |
| 16. |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola - Wrocław |
76.5% | 38 |
66.8% | 38 |
69% | 34 |
| 17. |
Szkoła Podstawowa nr 82 im. Budowniczych Wrocławia - Wrocław |
68.6% | 31 |
63.7% | 31 |
78.8% | 32 |
| 18. |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. gen. Stefana Grota Roweckiego - Wrocław |
70.3% | 49 |
64.4% | 49 |
74.9% | 48 |
| 19. |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej - Wrocław |
73.2% | 108 |
63.6% | 108 |
72% | 90 |
| 20. |
Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej - Kiełczów |
71.5% | 109 |
61% | 109 |
76.2% | 110 |
| 21. |
Szkoła Podstawowa nr 34 - Wrocław |
73.6% | 57 |
61.3% | 57 |
73.6% | 63 |
| 22. |
Szkoła Podstawowa nr 40 im. prof. Bolesława Iwaszkiewicza - Wrocław |
71.3% | 36 |
59.2% | 36 |
77.5% | 20 |
| 23. |
Salezjańska Szkoła Podstawowa - Wrocław |
69.9% | 58 |
60.4% | 58 |
77.4% | 56 |
| 24. |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki - Świdnica |
68.1% | 59 |
61.8% | 59 |
77% | 57 |
| 25. |
Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy - Wrocław |
71.9% | 70 |
65.6% | 70 |
68.3% | 74 |
| 26. |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Księżnej Jadwigi Śląskiej - Wrocław |
68.7% | 36 |
60.4% | 36 |
76.1% | 36 |
| 27. |
Szkoła Podstawowa - Tyniec Mały |
67.1% | 29 |
68.2% | 29 |
69.9% | 29 |
| 28. |
Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio - Lubin |
69.2% | 41 |
58.7% | 41 |
77.1% | 39 |
| 29. |
Szkoła Podstawowa nr 71 - Wrocław |
70.5% | 115 |
58.9% | 115 |
75.3% | 119 |
| 30. |
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta - Wrocław |
66.5% | 70 |
62.8% | 70 |
74.9% | 73 |
| 31. |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Franciszka Juszczaka - Wrocław |
70.9% | 81 |
65.7% | 81 |
67.5% | 83 |
| 32. |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy - Radwanice |
70.3% | 24 |
57.6% | 24 |
76.2% | 23 |
| 33. |
Szkoła Podstawowa nr 53 im. prof. Stefana Banacha - Wrocław |
70.8% | 41 |
56.2% | 41 |
75.8% | 44 |
| 34. |
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Jerzego Kukuczki - Wrocław |
71.7% | 31 |
59.2% | 31 |
70.1% | 31 |
| 35. |
Szkoła Podstawowa im. Jana Adama De Garnier - Głębowice |
58.4% | 5 |
62.7% | 6 |
79.7% | 3 |
| 36. |
Szkoła Podstawowa - Święta Katarzyna |
73.4% | 30 |
58.9% | 30 |
68.3% | 30 |
| 37. |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków - Świdnica |
77% | 23 |
53.3% | 23 |
70.3% | 27 |
| 38. |
Szkoła Podstawowa - Wisznia Mała |
72.5% | 15 |
60.3% | 14 |
67.3% | 15 |
| 39. |
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej - Żerniki Wrocławskie |
68.2% | 35 |
59.7% | 35 |
71.8% | 35 |
| 40. |
Szkoła Podstawowa nr 7 - Kłodzko |
69.5% | 31 |
60.9% | 31 |
68.9% | 31 |
| 41. |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - Żelowice |
57% | 4 |
47.3% | 4 |
95% | 1 |
| 42. |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka - Ratowice |
70.6% | 13 |
59.9% | 13 |
67.5% | 13 |
| 43. |
Szkoła Podstawowa nr 83 im. Jana Kasprowicza - Wrocław |
66.7% | 58 |
58.5% | 58 |
72% | 59 |
| 44. |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego - Wrocław |
71.8% | 46 |
57.9% | 46 |
67.4% | 48 |
| 45. |
Szkoła Podstawowa nr 2 - Siechnice |
73.3% | 50 |
60.8% | 50 |
62.7% | 51 |
| 46. |
Szkoła Podstawowa nr 18 - Wrocław |
74.5% | 43 |
56.4% | 43 |
65.8% | 44 |
| 47. |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka - Wysoka |
66.8% | 34 |
61.4% | 34 |
67.9% | 38 |
| 48. |
Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego - Wrocław |
65.8% | 82 |
64.5% | 82 |
64.9% | 82 |
| 49. |
Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego - Bolesławiec |
64.6% | 22 |
59.8% | 22 |
70.5% | 22 |
| 50. |
Szkoła Podstawowa nr 24 - Wrocław |
66.5% | 48 |
56.7% | 48 |
71.6% | 44 |