| 🥇 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Optimum - Wrocław |
95% | 16 |
90.75% | 16 |
97.21% | 14 |
| 🥈 |
Szkoła Podstawowa Zdrój - Wrocław |
86.6% | 10 |
94% | 10 |
89.8% | 10 |
| 🥉 |
Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa - Wrocław |
81.6% | 10 |
85.6% | 10 |
96.29% | 7 |
| 4. |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori Dcem - Bielany Wrocławskie |
74.6% | 5 |
90.4% | 5 |
93% | 5 |
| 5. |
Szkoła Podstawowa Parnas - Wrocław |
79.32% | 69 |
85.39% | 69 |
91.66% | 67 |
| 6. |
Szkoła Podstawowa Primus - Wrocław |
76.61% | 36 |
84.56% | 36 |
94.78% | 36 |
| 7. |
Szkoła Muzyczna i Stopnia nr 3 im. Profesor Marii Zduniak - Wrocław |
84.92% | 12 |
81.33% | 12 |
88.75% | 12 |
| 8. |
Leonardo Da Vinci Szkoła Podstawowa - Wrocław |
76.85% | 20 |
82.53% | 19 |
95.42% | 19 |
| 9. |
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Arka - Wrocław |
77% | 19 |
85.26% | 19 |
90.5% | 20 |
| 10. |
Szkoła Podstawowa Ekola - Wrocław |
82.63% | 65 |
77.66% | 65 |
92.09% | 66 |
| 11. |
Szkoła Podstawowa Ente - Wrocław |
73.5% | 8 |
83% | 8 |
95.63% | 8 |
| 12. |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT - Wrocław |
75.98% | 47 |
79.32% | 47 |
95.66% | 47 |
| 13. |
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Konstytucji 3 Maja - Wrocław |
76.74% | 23 |
85.91% | 23 |
88.04% | 28 |
| 14. |
Społeczna Szkoła Podstawowa - Świdnica |
76.56% | 16 |
82.75% | 16 |
89.54% | 13 |
| 15. |
Szkoła Podstawowa Iskry - Wrocław |
77.38% | 13 |
88.31% | 13 |
82.15% | 13 |
| 16. |
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej - Wrocław |
76.72% | 61 |
79.61% | 61 |
87.8% | 61 |
| 17. |
Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II - Wrocław |
78.58% | 48 |
81% | 48 |
84.29% | 48 |
| 18. |
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta - Wrocław |
79.66% | 65 |
77.17% | 65 |
86.14% | 59 |
| 19. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Wałbrzych |
74.7% | 30 |
76.4% | 30 |
91.22% | 9 |
| 20. |
Szkoła Podstawowa im. Unicef - Bielany Wrocławskie |
77.28% | 80 |
74.68% | 79 |
89.84% | 77 |
| 21. |
Szkoła Podstawowa - Tyniec Mały |
75.93% | 82 |
79.32% | 82 |
86.32% | 82 |
| 22. |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka - Wysoka |
80.02% | 98 |
76.08% | 98 |
85.07% | 105 |
| 23. |
Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo - Wrocław |
75.9% | 48 |
74.92% | 48 |
89.4% | 48 |
| 24. |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. 100-lecia Niepodległości Polski - Wrocław |
77.3% | 107 |
76.07% | 107 |
86.22% | 115 |
| 25. |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori - Wrocław |
73.47% | 15 |
76% | 15 |
89.93% | 15 |
| 26. |
Szkoła Podstawowa im. Rady Europy - Lubin |
77.03% | 40 |
73.5% | 40 |
88.5% | 38 |
| 27. |
Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego - Wrocław |
77.84% | 87 |
73.56% | 87 |
86.76% | 98 |
| 28. |
Szkoła Podstawowa - Karpacz |
76.3% | 10 |
75.2% | 10 |
86.6% | 10 |
| 29. |
Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław |
77.56% | 87 |
73.56% | 87 |
86.96% | 91 |
| 30. |
Szkoła Podstawowa nr 4 - Wrocław |
78.51% | 99 |
76.04% | 99 |
83.42% | 109 |
| 31. |
Szkoła Podstawowa nr 24 - Wrocław |
75.5% | 111 |
76.79% | 111 |
84.98% | 109 |
| 32. |
Społeczna Szkoła Podstawowa - Kłodzko |
71.61% | 18 |
81.11% | 18 |
84.5% | 18 |
| 33. |
Szkoła Podstawowa Aslan im. C. S. Lewisa - Głogów |
76.79% | 33 |
75.03% | 33 |
85.33% | 33 |
| 34. |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego - Wrocław |
75.72% | 160 |
75.8% | 161 |
84.4% | 160 |
| 35. |
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej - Żerniki Wrocławskie |
77.01% | 78 |
73.23% | 78 |
85.06% | 78 |
| 36. |
Szkoła Podstawowa nr 47 - Wrocław |
77.66% | 73 |
75.34% | 73 |
82.21% | 75 |
| 37. |
Szkoła Podstawowa nr 82 im. Budowniczych Wrocławia - Wrocław |
76.31% | 87 |
73.84% | 87 |
85.02% | 90 |
| 38. |
Szkoła Podstawowa nr 16 - Wrocław |
74.61% | 23 |
75.48% | 23 |
84.81% | 26 |
| 39. |
Szkoła Podstawowa nr 34 - Wrocław |
75.8% | 105 |
73.45% | 105 |
85.38% | 111 |
| 40. |
Szkoła Podstawowa - Wiadrów |
77.57% | 7 |
68.57% | 7 |
88.43% | 7 |
| 41. |
Szkoła Podstawowa nr 61 im. Janusza Korczaka - Wrocław |
74.94% | 48 |
70.08% | 48 |
87.91% | 46 |
| 42. |
Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz - Wrocław |
73.31% | 103 |
76.47% | 103 |
82.88% | 115 |
| 43. |
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte - Wrocław |
71.01% | 69 |
73.28% | 69 |
87.77% | 69 |
| 44. |
Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego - Bolesławiec |
75.61% | 23 |
70.96% | 23 |
84.09% | 23 |
| 45. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Legnica |
72.7% | 27 |
69.78% | 27 |
87.26% | 27 |
| 46. |
Szkoła Podstawowa nr 42 - Wrocław |
76.78% | 72 |
69.22% | 72 |
83.44% | 75 |
| 47. |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Dionizego Steinhausa - Wrocław |
78.42% | 106 |
66.87% | 106 |
82.62% | 109 |
| 48. |
Szkoła Podstawowa Unisport - Wrocław |
73.75% | 4 |
66% | 4 |
88% | 5 |
| 49. |
Szkoła Podstawowa - Smolec |
78.24% | 127 |
68.41% | 127 |
80.95% | 124 |
| 50. |
Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka - Legnica |
78.23% | 13 |
65.54% | 13 |
83.38% | 13 |