| 🥇 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Optimum - Wrocław |
85.91% | 11 |
89.82% | 11 |
99.45% | 11 |
| 🥈 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT - Wrocław |
79.76% | 38 |
90% | 38 |
96.82% | 38 |
| 🥉 |
Szkoła Podstawowa Parnas - Wrocław |
79.54% | 50 |
89.52% | 50 |
97.26% | 50 |
| 4. |
Szkoła Podstawowa Primus - Wrocław |
76.94% | 36 |
91.33% | 36 |
97.75% | 36 |
| 5. |
Szkoła Podstawowa Zdrój - Wrocław |
79.08% | 13 |
88.92% | 13 |
92.69% | 13 |
| 6. |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori Dcem - Bielany Wrocławskie |
69.5% | 4 |
94% | 4 |
96.75% | 4 |
| 7. |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia nr 2 im. Fryderyka Chopina - Wrocław |
68.53% | 15 |
92.8% | 15 |
95.53% | 15 |
| 8. |
Szkoła Podstawowa Iskry - Wrocław |
77.07% | 14 |
89.14% | 14 |
90.36% | 14 |
| 9. |
Szkoła Podstawowa Ekola - Wrocław |
71.63% | 43 |
85.67% | 43 |
95.89% | 44 |
| 10. |
Szkoła Podstawowa Aslan im. C. S. Lewisa - Głogów |
68.85% | 33 |
88.85% | 33 |
93.97% | 33 |
| 11. |
Szkoła Podstawowa im. Rady Europy - Lubin |
76.47% | 32 |
80% | 32 |
94.94% | 32 |
| 12. |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori - Wrocław |
72.9% | 10 |
84% | 10 |
93.5% | 10 |
| 13. |
Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa - Wrocław |
73.4% | 10 |
86% | 10 |
90.4% | 5 |
| 14. |
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte - Wrocław |
72.88% | 84 |
84.57% | 84 |
91.4% | 85 |
| 15. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia - Legnica |
75.61% | 28 |
81.71% | 28 |
91.43% | 28 |
| 16. |
Szkoła Podstawowa nr 47 - Wrocław |
80.92% | 65 |
79.08% | 65 |
87.27% | 66 |
| 17. |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego - Wrocław |
76.18% | 159 |
83.52% | 159 |
87.39% | 158 |
| 18. |
Szkoła Podstawowa Ente - Wrocław |
62.5% | 4 |
86% | 4 |
98.25% | 4 |
| 19. |
Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk. pil. Bolesława Orlińskiego - Wrocław |
74.75% | 138 |
82.61% | 138 |
88.61% | 142 |
| 20. |
Szkoła Podstawowa - Karpacz |
63.18% | 11 |
83.33% | 12 |
99.09% | 11 |
| 21. |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Księżnej Jadwigi Śląskiej - Wrocław |
72.68% | 73 |
82.96% | 73 |
89.88% | 72 |
| 22. |
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej - Wrocław |
73.29% | 83 |
81.78% | 83 |
89.27% | 86 |
| 23. |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa International Primary School - Wrocław |
74.91% | 11 |
76.73% | 11 |
92.27% | 15 |
| 24. |
Szkoła Muzyczna i Stopnia nr 3 im. Profesor Marii Zduniak - Wrocław |
75.13% | 15 |
81.87% | 15 |
86.67% | 15 |
| 25. |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Dionizego Steinhausa - Wrocław |
76.78% | 78 |
79.74% | 78 |
86.01% | 79 |
| 26. |
Szkoła Podstawowa nr 24 - Wrocław |
72.07% | 108 |
83.19% | 108 |
86.96% | 106 |
| 27. |
Szkoła Podstawowa nr 34 - Wrocław |
72.76% | 92 |
79.74% | 92 |
89.66% | 101 |
| 28. |
Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz - Wrocław |
71.8% | 168 |
81.48% | 168 |
88.81% | 182 |
| 29. |
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta - Wrocław |
70.18% | 28 |
78.57% | 28 |
92.82% | 28 |
| 30. |
Szkoła Podstawowa im. Stulecia Odzyskania Niepodległości Polski - Dobrzykowice |
70.71% | 49 |
80.9% | 49 |
89.86% | 49 |
| 31. |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu - Mirków |
73.64% | 45 |
82.4% | 45 |
85.25% | 44 |
| 32. |
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Księdza Jana Twardowskiego - Wrocław |
73.3% | 37 |
82.7% | 37 |
85.03% | 39 |
| 33. |
Szkoła Podstawowa nr 91 im. Orląt Lwowskich - Wrocław |
72.81% | 108 |
78.56% | 108 |
89.64% | 109 |
| 34. |
Leonardo Da Vinci Szkoła Podstawowa - Wrocław |
68.8% | 20 |
75.2% | 20 |
94.05% | 20 |
| 35. |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. 100-lecia Niepodległości Polski - Wrocław |
74.29% | 104 |
78.02% | 103 |
85.11% | 114 |
| 36. |
Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław |
69.86% | 90 |
79.38% | 90 |
87.42% | 93 |
| 37. |
Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II - Wrocław |
68.37% | 51 |
81.02% | 51 |
87.25% | 48 |
| 38. |
Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego - Wrocław |
74.95% | 84 |
77.05% | 84 |
84.03% | 99 |
| 39. |
Szkoła Podstawowa U św. Pankracego - Jelenia Góra |
80.46% | 24 |
76.67% | 24 |
77.95% | 21 |
| 40. |
Szkoła Podstawowa nr 82 im. Budowniczych Wrocławia - Wrocław |
69.25% | 63 |
77.08% | 63 |
88.09% | 64 |
| 41. |
Szkoła Podstawowa im. Unicef - Bielany Wrocławskie |
62.59% | 91 |
80.22% | 91 |
90.83% | 95 |
| 42. |
Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo - Wrocław |
69.71% | 7 |
77.71% | 7 |
86.14% | 7 |
| 43. |
Szkoła Podstawowa nr 67 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu - Wrocław |
67.33% | 46 |
74.96% | 46 |
91.02% | 47 |
| 44. |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej - Wrocław |
73.23% | 115 |
75.86% | 115 |
83.41% | 111 |
| 45. |
Szkoła Podstawowa Unisport - Wrocław |
63.88% | 8 |
81.5% | 8 |
86.22% | 9 |
| 46. |
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Janusza Kusocińskiego - Wrocław |
66.13% | 63 |
81.71% | 63 |
82.85% | 59 |
| 47. |
Społeczna Szkoła Podstawowa - Kłodzko |
70.88% | 17 |
77.88% | 17 |
81.88% | 17 |
| 48. |
Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Karola Szymanowskiego - Wrocław |
67.09% | 46 |
73.3% | 46 |
89.85% | 46 |
| 49. |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka - Wysoka |
62.67% | 95 |
78.53% | 95 |
88.24% | 103 |
| 50. |
Szkoła Podstawowa nr 71 - Wrocław |
66.45% | 100 |
72.8% | 100 |
89.88% | 104 |