| 🥇 |
XXXII Liceum Specjalne - Wrocław |
100% |
69% |
97.5% |
| 🥈 |
Technikum Specjalne nr 17 - Wrocław |
100% |
69% |
97.5% |
| 🥉 |
Liceum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej - Wrocław |
100% |
76.6% |
79.2% |
| 4. |
Akademickie Liceum Politechniki Wrocławskiej - Wrocław |
100% |
65.7% |
86.4% |
| 5. |
V Liceum im. gen. Jakuba Jasińskiego - Wrocław |
99.3% |
69.7% |
81.8% |
| 6. |
XII Liceum im. Bolesława Chrobrego - Wrocław |
100% |
73.8% |
76.3% |
| 7. |
VII Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Wrocław |
99.4% |
73.1% |
75% |
| 8. |
IX Liceum im. Juliusza Słowackiego - Wrocław |
100% |
69.1% |
78.8% |
| 9. |
XIV Liceum im. Polonii Belgijskiej - Wrocław |
100% |
73% |
71.3% |
| 10. |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Wrocław |
100% |
71.5% |
72.1% |
| 11. |
VIII Liceum im. Bolesława Krzywoustego - Wrocław |
99.5% |
67% |
74.4% |
| 12. |
XVI Liceum - Wrocław |
99.2% |
66.4% |
71.5% |
| 13. |
II Liceum im. Piastów Śląskich - Wrocław |
97.8% |
58.3% |
76.4% |
| 14. |
VI Liceum im. Bolesława Prusa - Wrocław |
100% |
65.2% |
67.1% |
| 15. |
X Liceum im. Stefanii Sempołowskiej - Wrocław |
100% |
64.3% |
66.6% |
| 16. |
I Liceum im. Danuty Siedzikówny Inki - Wrocław |
99.3% |
63.5% |
67% |
| 17. |
XVII Liceum im. Agnieszki Osieckiej - Wrocław |
98.7% |
63% |
67.3% |
| 18. |
XI Liceum im. Stanisława Konarskiego - Wrocław |
93.5% |
58.3% |
71.7% |
| 19. |
XIII Liceum im. Aleksandra Fredry - Wrocław |
99.6% |
63.8% |
64.8% |
| 20. |
Technikum nr 10 im. Fryderyka Joliot-Curie - Wrocław |
97.1% |
51.7% |
67.4% |
| 21. |
Liceum Sportowe GIMBASKET - Wrocław |
100% |
54% |
64% |
| 22. |
Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wrocław |
96.4% |
54% |
63.4% |
| 23. |
Technikum nr 11 im. gen. Józefa Bema - Wrocław |
86% |
44.2% |
69.8% |
| 24. |
IV Liceum im. Stefana Żeromskiego - Wrocław |
97.7% |
56.2% |
57.7% |
| 25. |
XXX Liceum z Oddziałami Integracyjnymi - Wrocław |
88% |
49.4% |
61.7% |
| 26. |
XV Liceum im. mjr Piotra Wysockiego - Wrocław |
92.6% |
50.7% |
57.7% |
| 27. |
Technikum nr 9 - Wrocław |
92.3% |
51.3% |
53.1% |
| 28. |
Technikum nr 7 im. Polskich Zwycięzców Enigmy - Wrocław |
91.7% |
50.2% |
54.1% |
| 29. |
Technikum - Szkoła Gastronomiczna Ho-ga - Wrocław |
91.7% |
38.8% |
65% |
| 30. |
Technikum nr 16 im. Czesława Miłosza - Wrocław |
91.7% |
54.4% |
49.2% |
| 31. |
Liceum Służb Mundurowych - Wrocław |
93.3% |
47.2% |
56% |
| 32. |
Technikum nr 6 - Wrocław |
86.6% |
44.5% |
57.6% |
| 33. |
Technikum nr 3 - Wrocław |
71.3% |
39.1% |
59% |
| 34. |
Technikum nr 13 im. Marii Dąbrowskiej - Wrocław |
98.9% |
52.7% |
43.1% |
| 35. |
XXIV Liceum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego - Wrocław |
96.6% |
54.9% |
36.4% |
| 36. |
Technikum nr 1 im. Kemala Mustafy Atatürka - Wrocław |
95.8% |
46.3% |
44.2% |
| 37. |
Technikum nr 12 im. ks. Stanisława Staszica - Wrocław |
84.7% |
39.9% |
47.8% |
| 38. |
Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika - Wrocław |
84.4% |
41.4% |
43.2% |
| 39. |
Technikum nr 2 im. I Korpusu Pancernego Wojska Polskiego - Wrocław |
83% |
37.2% |
47.2% |
| 40. |
Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi - Wrocław |
66.7% |
44.2% |
32.5% |