| 🥇 |
Liceum Politechniki Łódzkiej - Łódź |
69.99% | 100% |
94.67% | 100% |
97.02% | 100% |
| 🥈 |
I Liceum im. M. Kopernika - Łódź |
67.58% | 100% |
91.2% | 100% |
97.32% | 100% |
| 🥉 |
XII Liceum im. Stanisława Wyspiańskiego - Łódź |
63.77% | 99.4% |
88.58% | 100% |
93.2% | 100% |
| 4. |
XXVI Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Łódź |
67.99% | 100% |
81.14% | 100% |
93.76% | 100% |
| 5. |
III Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Łódź |
65.62% | 100% |
80.93% | 100% |
94.48% | 100% |
| 6. |
XXI Liceum im. Bolesława Prusa - Łódź |
62.79% | 100% |
80.97% | 100% |
95.37% | 100% |
| 7. |
Liceum Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata - Łódź |
63.35% | 100% |
80.86% | 99% |
94.57% | 100% |
| 8. |
XXXI Liceum im. L. Zamenhofa - Łódź |
60.1% | 100% |
82.57% | 100% |
93.74% | 100% |
| 9. |
Liceum Salezjańskie im. Księdza Bosko - Łódź |
61.86% | 99.1% |
76.58% | 100% |
90.72% | 100% |
| 10. |
XXV Liceum im. Stefana Żeromskiego - Łódź |
60.94% | 100% |
70.95% | 100% |
86.82% | 99.4% |
| 11. |
XIII Liceum im. Marii Piotrowiczowej - Łódź |
53.92% | 99.2% |
74% | 98.3% |
89.76% | 100% |
| 12. |
IV Liceum im. E. Sczanieckiej - Łódź |
62.57% | 99% |
68.32% | 100% |
85.27% | 100% |
| 13. |
VIII Liceum im. Adama Asnyka - Łódź |
55.42% | 100% |
69.64% | 100% |
91.01% | 100% |
| 14. |
XXXIII Liceum im. Armii Krajowej - Łódź |
55.59% | 98.5% |
70.27% | 98.5% |
85.26% | 99.2% |
| 15. |
Technikum nr 10 - Łódź |
40.82% | 86.3% |
79.2% | 100% |
85.75% | 100% |
| 16. |
XXIX Liceum im. hm. Janka Bytnara Rudego - Łódź |
46.41% | 98% |
70.47% | 100% |
85.86% | 100% |
| 17. |
XXXII Liceum im. Haliny Poświatowskiej - Łódź |
50.76% | 97.9% |
59.21% | 95.7% |
79.95% | 99.2% |
| 18. |
Technikum nr 9 - Łódź |
45.49% | 95.7% |
62.4% | 96.8% |
79% | 97.9% |
| 19. |
II Liceum im. Gabriela Narutowicza - Łódź |
60.98% | 100% |
50.73% | 90.6% |
74.54% | 94.4% |
| 20. |
XV Liceum im. J. Kasprowicza - Łódź |
59.33% | 100% |
49.25% | 96.4% |
74.13% | 97.5% |
| 21. |
IX Liceum im. Jarosława Dąbrowskiego - Łódź |
49.33% | 99% |
56.77% | 94.8% |
76.34% | 97.8% |
| 22. |
Technikum nr 17 - Łódź |
44.88% | 89.8% |
60.97% | 100% |
73.03% | 98.2% |
| 23. |
XX Liceum im. J. Słowackiego - Łódź |
53.11% | 98.6% |
51.28% | 95.7% |
73.33% | 98.5% |
| 24. |
XXIV Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Łódź |
43.48% | 95.6% |
57.81% | 95.6% |
75.41% | 99.1% |
| 25. |
XLVII Liceum im. Stanisława Staszica - Łódź |
54% | 100% |
46.74% | 88.2% |
75.13% | 96.8% |
| 26. |
VI Liceum im. J. Lelewela - Łódź |
52.83% | 93.2% |
43.83% | 84.7% |
76.46% | 100% |
| 27. |
Technikum nr 3 - Łódź |
46.78% | 95.7% |
52.72% | 94.3% |
73.32% | 100% |
| 28. |
Technikum nr 13 - Łódź |
42.1% | 91% |
58.71% | 94% |
69.28% | 92.4% |
| 29. |
Liceum Katolickie Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich bł. Matki Teresy z Kalkuty - Łódź |
49.52% | 100% |
50.67% | 87.5% |
67% | 87.5% |
| 30. |
LV Liceum - Łódź |
43.08% | 84.6% |
57.38% | 100% |
65.5% | 91.7% |
| 31. |
Technikum nr 20 - Łódź |
45.65% | 91.7% |
46.42% | 70.8% |
70.58% | 95.8% |
| 32. |
Technikum nr 2 - Łódź |
46.1% | 95.5% |
48.12% | 86.6% |
67.42% | 89.4% |
| 33. |
Technikum nr 15 - Łódź |
44.68% | 95.2% |
52.45% | 85.7% |
63.6% | 94.7% |
| 34. |
Technikum nr 1 - Łódź |
53.58% | 98.9% |
38.74% | 72.4% |
64.89% | 90.4% |
| 35. |
Technikum nr 19 - Łódź |
44.27% | 95.2% |
42.4% | 77.6% |
69.84% | 95.9% |
| 36. |
Technikum nr 21 - Łódź |
52.71% | 96.7% |
42% | 63.3% |
59.07% | 93.3% |
| 37. |
XXXIV Liceum im. Krzysztofa Kieślowskiego - Łódź |
53.27% | 92.9% |
34% | 64.3% |
64.57% | 92.9% |
| 38. |
XXIII Liceum im. ks. prof. Józefa Tischnera - Łódź |
51.41% | 90.9% |
42.91% | 72.7% |
57.02% | 82% |
| 39. |
XVIII Liceum im. Jędrzeja Śniadeckiego - Łódź |
44.19% | 95.9% |
44.37% | 71.6% |
58.76% | 88.1% |
| 40. |
Technikum nr 12 - Łódź |
40.46% | 87.5% |
41.35% | 67.5% |
63.65% | 97.5% |
| 41. |
XLIV Liceum - Łódź |
40.31% | 72.1% |
34.84% | 47.5% |
66.6% | 81.8% |
| 42. |
XLII Liceum im. Ireny Sendlerowej - Łódź |
40.8% | 88% |
38.08% | 68% |
62.16% | 92% |
| 43. |
Technikum nr 5 - Łódź |
36.93% | 76.6% |
45.23% | 70.2% |
57.65% | 78.3% |
| 44. |
Technikum nr 4 - Łódź |
38.24% | 81.5% |
38.54% | 66.7% |
60.05% | 91.3% |
| 45. |
Technikum nr 7 - Łódź |
33.32% | 78.3% |
43.87% | 73.9% |
55.55% | 81.8% |
| 46. |
XLIII Liceum - Łódź |
32.64% | 70% |
35.1% | 60% |
64.89% | 94.4% |
| 47. |
Technikum nr 6 - Łódź |
46.48% | 100% |
28.46% | 46.2% |
48.62% | 76.9% |
| 48. |
Technikum nr 18 - Łódź |
36.39% | 68.8% |
26.12% | 25% |
60.57% | 100% |
| 49. |
Technikum nr 22 im. gen. Maczka - Łódź |
24.72% | 46.9% |
35.45% | 68.8% |
51.44% | 75% |