| Technikum - Syców |
51 | 100% |
51 | 100% |
51 | 100% |
| Technikum w ZS Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 - Jelenia Góra |
42 | 100% |
42 | 100% |
42 | 100% |
| Technikum - Jawor |
31 | 100% |
31 | 100% |
31 | 100% |
| Technikum w ZS Ponadgimnazjalnych im. Emilii Plater - Zgorzelec |
30 | 100% |
30 | 100% |
30 | 100% |
| Technikum - Złotoryja |
29 | 100% |
29 | 100% |
29 | 100% |
| Technikum nr 4 - Głogów |
26 | 100% |
26 | 100% |
26 | 100% |
| Technikum - Bierutów |
22 | 100% |
22 | 100% |
22 | 100% |
| Technikum - Krzyżowice |
17 | 100% |
17 | 100% |
17 | 100% |
| Technikum - Biedrzychowice |
17 | 100% |
17 | 100% |
17 | 100% |
| Technikum - Chocianów |
41 | 100% |
41 | 97.56% |
41 | 97.56% |
| Technikum nr 2 - Oława |
29 | 100% |
29 | 96.55% |
29 | 96.55% |
| Technikum nr 3 - Dzierżoniów |
29 | 100% |
29 | 96.55% |
29 | 96.55% |
| Technikum w ZS Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej - Lubań |
26 | 100% |
26 | 96.15% |
26 | 96.15% |
| Technikum nr 1 - Środa Śląska |
48 | 100% |
48 | 95.83% |
48 | 95.83% |
| Technikum - Kamienna Góra |
32 | 100% |
32 | 93.75% |
32 | 93.75% |
| Technikum - Trzebnica |
59 | 100% |
59 | 93.22% |
59 | 93.22% |
| Technikum nr 2 - Lubin |
69 | 95.65% |
69 | 92.75% |
69 | 92.75% |
| Technikum w ZS im. T. Kościuszki - Milicz |
25 | 96% |
25 | 96% |
25 | 92% |
| Technikum nr 1 - Kłodzko |
121 | 95.87% |
121 | 91.74% |
121 | 90.91% |
| Technikum nr 5 - Bolesławiec |
44 | 93.18% |
44 | 90.91% |
44 | 90.91% |
| Technikum - Ziębice |
30 | 100% |
30 | 90% |
30 | 90% |
| Technikum nr 6 - Wrocław |
88 | 97.73% |
88 | 89.77% |
88 | 89.77% |
| Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki - Wołów |
28 | 92.86% |
28 | 89.29% |
28 | 89.29% |
| Technikum nr 12 im. ks. Stanisława Staszica - Wrocław |
119 | 94.96% |
119 | 88.24% |
119 | 86.55% |
| Technikum - Góra |
36 | 97.22% |
36 | 88.89% |
36 | 86.11% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Oława |
6 | 100% |
6 | 83.33% |
6 | 83.33% |
| Technikum nr 2 - Wałbrzych |
40 | 85% |
40 | 82.5% |
40 | 80% |
| Technikum - Strzelin |
52 | 90.38% |
52 | 80.77% |
52 | 78.85% |
| Technikum Husarz Główna Wojskowa Szkoła Średnia - Wrocław |
50 | 92% |
50 | 80% |
50 | 78% |
| Technikum nr 1 - Świdnica |
22 | 95.45% |
22 | 81.82% |
22 | 77.27% |
| Technikum nr 4 - Legnica |
31 | 90.32% |
31 | 74.19% |
31 | 74.19% |
| Technikum - Rakowice Wielkie |
15 | 93.33% |
15 | 80% |
15 | 73.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 12 - Wrocław |
24 | 87.5% |
24 | 66.67% |
24 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Kłodzko |
9 | 88.89% |
9 | 66.67% |
9 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Legnica |
6 | 83.33% |
6 | 66.67% |
6 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Złotoryja |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Ziębice |
14 | 78.57% |
14 | 57.14% |
14 | 57.14% |
| Technikum - Chojnów |
20 | 85% |
20 | 60% |
20 | 55% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Środa Śląska |
13 | 84.62% |
13 | 53.85% |
13 | 46.15% |