| Technikum nr 4 - Głogów |
28 | 100% |
28 | 96.43% |
28 | 96.43% |
| Technikum - Syców |
48 | 100% |
48 | 93.75% |
48 | 93.75% |
| Technikum w ZS Ponadgimnazjalnych im. Emilii Plater - Zgorzelec |
16 | 100% |
16 | 93.75% |
16 | 93.75% |
| Technikum - Złotoryja |
16 | 100% |
16 | 93.75% |
16 | 93.75% |
| Technikum nr 5 - Bolesławiec |
47 | 100% |
47 | 93.62% |
47 | 93.62% |
| Technikum w ZS Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 - Jelenia Góra |
30 | 100% |
30 | 93.33% |
30 | 93.33% |
| Technikum - Chojnów |
20 | 100% |
20 | 90% |
20 | 90% |
| Technikum - Chocianów |
27 | 100% |
27 | 88.89% |
27 | 88.89% |
| Technikum nr 2 - Lubin |
33 | 96.97% |
33 | 87.88% |
33 | 87.88% |
| Technikum - Rakowice Wielkie |
8 | 100% |
8 | 87.5% |
8 | 87.5% |
| Technikum - Biedrzychowice |
12 | 100% |
12 | 83.33% |
12 | 83.33% |
| Technikum - Jawor |
39 | 94.87% |
39 | 84.62% |
39 | 82.05% |
| Technikum w ZS Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej - Lubań |
32 | 100% |
33 | 81.82% |
32 | 81.25% |
| Technikum nr 2 - Oława |
25 | 96% |
25 | 84% |
25 | 80% |
| Technikum - Ziębice |
15 | 93.33% |
15 | 80% |
15 | 80% |
| Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki - Wołów |
22 | 100% |
22 | 77.27% |
22 | 77.27% |
| Technikum nr 6 - Wrocław |
26 | 96.15% |
26 | 76.92% |
26 | 76.92% |
| Technikum nr 1 - Środa Śląska |
47 | 97.87% |
47 | 74.47% |
47 | 74.47% |
| Technikum w ZS im. T. Kościuszki - Milicz |
27 | 100% |
27 | 70.37% |
27 | 70.37% |
| Technikum Husarz Główna Wojskowa Szkoła Średnia - Wrocław |
45 | 91.11% |
46 | 67.39% |
45 | 68.89% |
| Technikum nr 12 im. ks. Stanisława Staszica - Wrocław |
79 | 97.47% |
79 | 68.35% |
79 | 68.35% |
| Technikum nr 1 - Świdnica |
28 | 92.86% |
28 | 71.43% |
28 | 67.86% |
| Technikum nr 3 - Dzierżoniów |
33 | 93.94% |
33 | 66.67% |
33 | 66.67% |
| Technikum - Krzyżowice |
15 | 93.33% |
15 | 66.67% |
15 | 66.67% |
| Technikum - Trzebnica |
51 | 96.08% |
51 | 66.67% |
51 | 62.75% |
| Technikum nr 1 - Kłodzko |
83 | 92.77% |
83 | 63.86% |
83 | 62.65% |
| Technikum nr 4 - Legnica |
8 | 87.5% |
8 | 62.5% |
8 | 62.5% |
| Technikum nr 2 - Wałbrzych |
23 | 95.65% |
23 | 60.87% |
23 | 60.87% |
| Technikum - Bierutów |
21 | 100% |
21 | 57.14% |
21 | 57.14% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 12 - Wrocław |
16 | 100% |
16 | 56.25% |
16 | 56.25% |
| Technikum - Strzelin |
43 | 88.37% |
43 | 58.14% |
43 | 55.81% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Środa Śląska |
11 | 81.82% |
11 | 45.45% |
11 | 45.45% |
| Technikum - Góra |
23 | 82.61% |
23 | 43.48% |
23 | 43.48% |
| Technikum - Kamienna Góra |
24 | 95.83% |
24 | 41.67% |
24 | 41.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Kłodzko |
13 | 76.92% |
13 | 15.38% |
13 | 15.38% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Złotoryja |
4 | 75% |
4 | 25% |
4 | 0% |