| Technikum nr 5 - Bolesławiec |
29 | 100% |
29 | 100% |
29 | 100% |
| Technikum - Syców |
27 | 100% |
27 | 100% |
27 | 100% |
| Technikum - Chocianów |
16 | 100% |
16 | 100% |
16 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Oborniki Śląskie |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Technikum w ZS Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej - Lubań |
38 | 100% |
38 | 97.37% |
38 | 97.37% |
| Technikum nr 4 - Głogów |
27 | 100% |
27 | 96.3% |
27 | 96.3% |
| Technikum w ZS Ponadgimnazjalnych im. Emilii Plater - Zgorzelec |
24 | 100% |
24 | 95.83% |
24 | 95.83% |
| Technikum - Góra |
23 | 100% |
23 | 95.65% |
23 | 95.65% |
| Technikum - Złotoryja |
19 | 100% |
19 | 94.74% |
19 | 94.74% |
| Technikum nr 2 - Lubin |
35 | 97.14% |
35 | 97.14% |
35 | 94.29% |
| Technikum nr 1 - Świdnica |
31 | 96.77% |
31 | 96.77% |
31 | 93.55% |
| Technikum nr 2 - Oława |
27 | 100% |
27 | 92.59% |
27 | 92.59% |
| Technikum w ZS im. T. Kościuszki - Milicz |
29 | 100% |
29 | 89.66% |
29 | 89.66% |
| Technikum - Jawor |
29 | 96.55% |
29 | 89.66% |
29 | 89.66% |
| Technikum w ZS Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 - Jelenia Góra |
28 | 92.86% |
28 | 89.29% |
28 | 89.29% |
| Technikum nr 3 - Dzierżoniów |
28 | 100% |
28 | 89.29% |
28 | 89.29% |
| Technikum - Rakowice Wielkie |
7 | 100% |
7 | 85.71% |
7 | 85.71% |
| Technikum - Ziębice |
7 | 100% |
7 | 85.71% |
7 | 85.71% |
| Technikum nr 6 - Wrocław |
24 | 100% |
24 | 83.33% |
24 | 83.33% |
| Technikum - Bierutów |
16 | 100% |
16 | 81.25% |
16 | 81.25% |
| Technikum - Chojnów |
26 | 92.31% |
26 | 84.62% |
26 | 80.77% |
| Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki - Wołów |
31 | 100% |
31 | 80.65% |
31 | 80.65% |
| Technikum nr 1 - Kłodzko |
65 | 96.92% |
65 | 80% |
65 | 80% |
| Technikum nr 12 im. ks. Stanisława Staszica - Wrocław |
74 | 97.3% |
74 | 78.38% |
74 | 78.38% |
| Technikum nr 1 - Środa Śląska |
26 | 96.15% |
26 | 76.92% |
26 | 76.92% |
| Technikum - Biedrzychowice |
12 | 91.67% |
12 | 75% |
12 | 75% |
| Technikum - Kamienna Góra |
23 | 91.3% |
23 | 78.26% |
23 | 73.91% |
| Technikum nr 2 - Wałbrzych |
22 | 90.91% |
22 | 72.73% |
22 | 72.73% |
| Technikum nr 4 - Legnica |
13 | 100% |
13 | 69.23% |
13 | 69.23% |
| Technikum - Krzyżowice |
19 | 84.21% |
19 | 68.42% |
19 | 68.42% |
| Technikum - Trzebnica |
39 | 84.62% |
39 | 71.79% |
39 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Środa Śląska |
6 | 83.33% |
6 | 66.67% |
6 | 66.67% |
| Technikum - Strzelin |
55 | 94.55% |
55 | 67.27% |
55 | 65.45% |
| Technikum Husarz Główna Wojskowa Szkoła Średnia - Wrocław |
41 | 95.12% |
41 | 68.29% |
41 | 63.41% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 12 - Wrocław |
14 | 92.86% |
14 | 57.14% |
14 | 57.14% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Kłodzko |
22 | 68.18% |
22 | 31.82% |
22 | 31.82% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Góra |
1 | 100% |
1 | 0% |
1 | 0% |