| Technikum nr 3 - Rybnik |
17 | 100% |
17 | 100% |
17 | 100% |
| Technikum nr 5 - Gliwice |
16 | 100% |
16 | 100% |
16 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Żory |
16 | 100% |
16 | 100% |
16 | 100% |
| Technikum nr 1 im. Księżnej Eufemii Raciborskiej - Racibórz |
15 | 100% |
15 | 100% |
15 | 100% |
| Technikum nr 4 - Bielsko-Biała |
14 | 100% |
14 | 100% |
14 | 100% |
| Technikum nr 2 - Cieszyn |
13 | 100% |
13 | 100% |
13 | 100% |
| Technikum nr 3 - Częstochowa |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Technikum nr 1 - Czechowice-Dziedzice |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Technikum nr 3 - Zawiercie |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Stanisława Ligonia - Piekary Śląskie |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Żywiec |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Skoczów |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Technikum - Koniecpol |
9 | 100% |
9 | 100% |
9 | 100% |
| Technikum - Mikołów |
9 | 100% |
9 | 100% |
9 | 100% |
| Technikum nr 2 - Wodzisław Śląski |
9 | 100% |
9 | 100% |
9 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej - Wodzisław Śląski |
8 | 100% |
8 | 100% |
8 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 7 - Bielsko-Biała |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Technikum nr 2 - Kłobuck |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Cieszyn |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Częstochowa |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Lubliniec |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Mikołów |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 im. św. Jana Pawła II - Siemianowice Śląskie |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Ruda Śląska |
5 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła i Stopnia nr 2 - Jaworzno |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Chorzów |
4 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Cieszyn |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Łaziska Górne |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Ustroń |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Pszów |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 im. Powstańców Śląskich - Ruda Śląska |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Radlin |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Rydułtowy |
8 | 87.5% |
8 | 100% |
8 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Knurów |
8 | 87.5% |
8 | 87.5% |
8 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Izby Rzemieślniczej - Rybnik |
15 | 93.3% |
15 | 93.3% |
15 | 86.7% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 - Zabrze |
7 | 100% |
7 | 85.7% |
7 | 85.7% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Racibórz |
7 | 85.7% |
7 | 100% |
7 | 85.7% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 im. Porozumienia Jastrzębskiego - Jastrzębie-Zdrój |
7 | 85.7% |
7 | 100% |
7 | 85.7% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Istebna |
6 | 83.3% |
6 | 100% |
6 | 83.3% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Czechowice-Dziedzice |
5 | 80% |
5 | 80% |
5 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Katowice |
9 | 100% |
9 | 77.8% |
9 | 77.8% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Pyskowice |
9 | 77.8% |
9 | 100% |
9 | 77.8% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 6 Specjalna - Ruda Śląska |
4 | 75% |
4 | 100% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Pawłowice |
4 | 100% |
4 | 75% |
4 | 75% |
| Technikum nr 13 - Katowice |
7 | 71.4% |
7 | 85.7% |
7 | 71.4% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 - Bytom |
7 | 71.4% |
7 | 85.7% |
7 | 71.4% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia dla Młodzieży - Gliwice |
6 | 66.7% |
6 | 83.3% |
6 | 66.7% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4 im. Stanisława Staszica - Bielsko-Biała |
7 | 100% |
7 | 57.1% |
7 | 57.1% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Tychy |
6 | 50% |
6 | 83.3% |
6 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Gliwice |
4 | 75% |
4 | 75% |
4 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Sosnowiec |
4 | 50% |
4 | 50% |
4 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Czerwionka-Leszczyny |
2 | 100% |
2 | 50% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 - Chorzów |
2 | 50% |
2 | 100% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Krzepice |
2 | 100% |
2 | 50% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Bieruń |
2 | 100% |
2 | 50% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Jaworzno |
3 | 66.7% |
3 | 66.7% |
3 | 33.3% |
| Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia - Katowice |
3 | 66.7% |
3 | 33.3% |
3 | 33.3% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Myszków |
4 | 75% |
4 | 50% |
4 | 25% |