| Technikum nr 3 - Rybnik |
42 | 100% |
42 | 100% |
42 | 100% |
| Technikum nr 4 - Bielsko-Biała |
29 | 100% |
29 | 100% |
29 | 100% |
| Technikum nr 2 - Cieszyn |
28 | 100% |
28 | 100% |
28 | 100% |
| Technikum nr 1 im. Księżnej Eufemii Raciborskiej - Racibórz |
25 | 100% |
25 | 100% |
25 | 100% |
| Technikum nr 2 - Kłobuck |
21 | 100% |
21 | 100% |
21 | 100% |
| Technikum nr 2 - Jaworzno |
17 | 100% |
17 | 100% |
17 | 100% |
| Technikum nr 13 - Katowice |
15 | 100% |
15 | 100% |
15 | 100% |
| Technikum nr 1 - Czechowice-Dziedzice |
13 | 100% |
13 | 100% |
13 | 100% |
| Technikum - Mikołów |
13 | 100% |
13 | 100% |
13 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Racibórz |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Kłobuck |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Technikum nr 5 - Gliwice |
8 | 100% |
9 | 100% |
8 | 100% |
| Technikum nr 2 - Wodzisław Śląski |
8 | 100% |
8 | 100% |
8 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Ustroń |
8 | 100% |
8 | 100% |
8 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Katowice |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 im. Porozumienia Jastrzębskiego - Jastrzębie-Zdrój |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Pawłowice |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Sosnowiec |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Danuty Siedzikówny Inki - Będzin |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 - Chorzów |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Pszów |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła i Stopnia nr 2 - Jaworzno |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Łaziska Górne |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Technikum nr 3 - Częstochowa |
51 | 98.04% |
51 | 100% |
51 | 98.04% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 - Bytom |
17 | 94.12% |
17 | 100% |
17 | 94.12% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Żory |
17 | 94.12% |
17 | 100% |
17 | 94.12% |
| Technikum nr 5 - Katowice |
14 | 92.86% |
13 | 100% |
13 | 92.31% |
| Technikum - Koniecpol |
24 | 91.67% |
24 | 100% |
24 | 91.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Cieszyn |
24 | 91.67% |
24 | 100% |
24 | 91.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 im. św. Jana Pawła II - Siemianowice Śląskie |
13 | 92.31% |
12 | 91.67% |
12 | 91.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Cieszyn |
10 | 90% |
10 | 100% |
10 | 90% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Lubliniec |
19 | 89.47% |
19 | 100% |
19 | 89.47% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Ruda Śląska |
9 | 88.89% |
9 | 100% |
9 | 88.89% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Stanisława Ligonia - Piekary Śląskie |
16 | 87.5% |
16 | 100% |
16 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Pszczyna |
8 | 87.5% |
8 | 87.5% |
8 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Świętochłowice |
7 | 85.71% |
7 | 100% |
7 | 85.71% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Skoczów |
20 | 85% |
20 | 95% |
20 | 85% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Czechowice-Dziedzice |
6 | 83.33% |
6 | 100% |
6 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Żywiec |
17 | 82.35% |
17 | 100% |
17 | 82.35% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Pyskowice |
11 | 81.82% |
11 | 100% |
11 | 81.82% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Czerwionka-Leszczyny |
16 | 81.25% |
16 | 87.5% |
16 | 81.25% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Bieruń |
10 | 80% |
10 | 100% |
10 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Knurów |
10 | 90% |
10 | 90% |
10 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w Ustroniu - Ustroń |
5 | 80% |
5 | 100% |
5 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Mikołów |
5 | 100% |
5 | 80% |
5 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Tychy |
5 | 80% |
5 | 80% |
5 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 im. Powstańców Śląskich - Ruda Śląska |
5 | 80% |
5 | 100% |
5 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Izby Rzemieślniczej - Rybnik |
24 | 91.67% |
24 | 87.5% |
24 | 79.17% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 7 - Bielsko-Biała |
19 | 78.95% |
19 | 94.74% |
19 | 78.95% |
| Technikum nr 3 - Jastrzębie-Zdrój |
14 | 85.71% |
14 | 85.71% |
14 | 78.57% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Rydułtowy |
9 | 77.78% |
9 | 100% |
9 | 77.78% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Częstochowa |
17 | 76.47% |
17 | 94.12% |
17 | 76.47% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej - Wodzisław Śląski |
17 | 76.47% |
17 | 94.12% |
17 | 76.47% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia dla Młodzieży - Gliwice |
9 | 66.67% |
9 | 100% |
9 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Gliwice |
7 | 100% |
6 | 66.67% |
6 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Istebna |
12 | 83.33% |
11 | 81.82% |
11 | 63.64% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4 im. Stanisława Staszica - Bielsko-Biała |
10 | 70% |
10 | 70% |
10 | 60% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 im. kardynała Augusta Hlonda - Mysłowice |
5 | 60% |
5 | 100% |
5 | 60% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 6 Specjalna - Ruda Śląska |
5 | 60% |
5 | 80% |
5 | 60% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 im. Henryka Sławika - Rybnik |
5 | 60% |
5 | 100% |
5 | 60% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 - Zabrze |
8 | 100% |
8 | 50% |
8 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Siemianowice Śląskie |
2 | 50% |
2 | 100% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Radlin |
5 | 60% |
5 | 40% |
5 | 40% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Myszków |
5 | 40% |
5 | 100% |
5 | 40% |