| Technikum nr 3 - Częstochowa |
18 | 100% |
18 | 100% |
18 | 100% |
| Technikum nr 3 - Rybnik |
19 | 100% |
18 | 100% |
18 | 100% |
| Technikum nr 4 - Bielsko-Biała |
15 | 100% |
15 | 100% |
15 | 100% |
| Technikum - Koniecpol |
14 | 100% |
14 | 100% |
14 | 100% |
| Technikum nr 2 - Wodzisław Śląski |
13 | 100% |
13 | 100% |
13 | 100% |
| Technikum nr 13 - Katowice |
13 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Technikum nr 1 im. Księżnej Eufemii Raciborskiej - Racibórz |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Racibórz |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Technikum nr 1 - Czechowice-Dziedzice |
11 | 100% |
11 | 100% |
11 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Skoczów |
11 | 100% |
11 | 100% |
11 | 100% |
| Technikum nr 2 - Cieszyn |
9 | 100% |
9 | 100% |
9 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Sosnowiec |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Chorzów |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Katowice |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Pyskowice |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Technikum nr 2 - Kłobuck |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Knurów |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 im. św. Jana Pawła II - Siemianowice Śląskie |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Ruda Śląska |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Gliwice |
6 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Cieszyn |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 im. Powstańców Śląskich - Ruda Śląska |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Pawłowice |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Mikołów |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 im. Porozumienia Jastrzębskiego - Jastrzębie-Zdrój |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w Ustroniu - Ustroń |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Kłobuck |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Świętochłowice |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Bieruń |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Ustroń |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Myszków |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła i Stopnia nr 2 - Jaworzno |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 7 - Bielsko-Biała |
16 | 93.75% |
16 | 100% |
16 | 93.75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Żywiec |
12 | 100% |
12 | 91.67% |
12 | 91.67% |
| Technikum - Mikołów |
9 | 88.89% |
9 | 100% |
9 | 88.89% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Istebna |
7 | 85.71% |
7 | 100% |
7 | 85.71% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Lubliniec |
6 | 83.33% |
6 | 100% |
6 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Cieszyn |
6 | 83.33% |
6 | 100% |
6 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 - Zabrze |
5 | 100% |
5 | 80% |
5 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Stanisława Ligonia - Piekary Śląskie |
9 | 77.78% |
9 | 100% |
9 | 77.78% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Częstochowa |
8 | 75% |
8 | 100% |
8 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 - Bytom |
8 | 87.5% |
8 | 87.5% |
8 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Tychy |
4 | 75% |
4 | 75% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Jaworzno |
4 | 75% |
4 | 100% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Pszczyna |
4 | 100% |
4 | 75% |
4 | 75% |
| Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia - Katowice |
4 | 100% |
4 | 75% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej - Wodzisław Śląski |
7 | 71.43% |
7 | 100% |
7 | 71.43% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Czechowice-Dziedzice |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 - Chorzów |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Izby Rzemieślniczej - Rybnik |
13 | 69.23% |
13 | 76.92% |
13 | 61.54% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Rydułtowy |
5 | 60% |
5 | 100% |
5 | 60% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Żory |
7 | 85.71% |
7 | 71.43% |
7 | 57.14% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Romana Czerneckiego - Szczekociny |
2 | 100% |
2 | 50% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Zawiercie |
2 | 50% |
2 | 50% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4 im. Stanisława Staszica - Bielsko-Biała |
8 | 87.5% |
8 | 37.5% |
8 | 37.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Radlin |
3 | 33.33% |
3 | 66.67% |
3 | 33.33% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia nr 2 - Świętochłowice |
2 | 0% |
2 | 100% |
2 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 6 Specjalna - Ruda Śląska |
2 | 0% |
2 | 100% |
2 | 0% |