Wyniki matur - Technikum nr 3 Katowice
Ocena: 3.11 (81 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.2% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.44% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 38.9% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 88.89% | 38.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.56% | 32.8% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
64.2%
Język polski (P)
38.9%
Matematyka (P)
32.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 55.67% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 83.33% | 51% | 6 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 45% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 39.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 0% | 15.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
55.67%
Język angielski (R)
7.5%
Język polski (P)
45%
Matematyka (P)
15.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 60.73% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.31% | 60.86% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76.92% | 49.27% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.07% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 41.21% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
42.33%
Język angielski (P)
60.73%
Język angielski (R)
45%
Język polski (P)
49.27%
Matematyka (P)
41.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.4% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88% | 57.48% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 80% | 53.28% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 59.44% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.23% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51.5% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48% | 30.36% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
15%
Filozofia (R)
20%
Geografia (R)
26.4%
Historia (R)
11%
Język angielski (P)
57.48%
Język angielski (R)
40%
Język polski (P)
59.44%
Język polski (R)
51.5%
Matematyka (P)
30.36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.77% | 53.31% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.12% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 64% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 39.33% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 51.85% | 36.63% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
20%
Geografia (R)
25.67%
Język angielski (P)
53.31%
Język angielski (R)
40.12%
Język niemiecki (P)
64%
Język niemiecki (R)
16%
Język polski (P)
39.33%
Język polski (R)
32.6%
Matematyka (P)
36.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 1.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.29% | 54.91% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.29% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 55.27% | 34 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 29.41% | 27.85% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
1.67%
Geografia (R)
27%
Język angielski (P)
54.91%
Język angielski (R)
44.29%
Język polski (P)
55.27%
Język polski (R)
39%
Matematyka (P)
27.85%
Matematyka (R)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony