Wyniki matur Technikum Szczebrzeszyn
Ocena: 4.81 (74 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 54.25% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.56% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.89% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 36.13% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.06% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 30.5% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
25.6%
Język angielski (P)
54.25%
Język angielski (R)
49.89%
Język polski (P)
36.13%
Matematyka (P)
30.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 48.57% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 43.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 45.57% | 7 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48% | 7 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 49.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
48.57%
Język angielski (R)
12.5%
Język polski (P)
45.57%
Język polski (R)
17%
Matematyka (P)
49.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 50% | 46% | 4 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75% | 53.25% | 4 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.5% | 4 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 56.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
46%
Język angielski (R)
44%
Język polski (P)
53.25%
Język polski (R)
53%
Matematyka (P)
56.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 70% | 46.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 30.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 60% | 36% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 30% | 32.8% | 10 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
23.5%
Język angielski (P)
46.2%
Język angielski (R)
30.67%
Język polski (P)
36%
Matematyka (P)
32.8%
Matematyka (R)
2.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 70% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 58.44% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 84% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 37.56% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 44.44% | 34.11% | 9 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
13%
Historia (R)
70%
Język angielski (P)
58.44%
Język angielski (R)
84%
Język polski (P)
37.56%
Matematyka (P)
34.11%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony