Konto

Wyniki egzaminu maturalnego 2018 w Bydgoszczy

Wyniki matur 2018 w Bydgoszczy - zestawienie oparte na oficjalnych danych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Dla każdego przedmiotu prezentujemy średni wynik oraz zdawalność na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Znajdziesz tu również zestawienie najlepszych szkół ponadpodstawowych pod kątem wyników z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Przedmioty:

Biologia Chemia Filozofia Fizyka Geografia Historia Historia muzyki Historia sztuki Informatyka Matematyka WOS Język angielski Język białoruski Język francuski Język hiszpański Język kaszubski Język łaciński Język niemiecki Język polski Język rosyjski Język ukraiński Język włoski

Wyniki egzaminu maturalnego 2018 formuła 2015 - Bydgoszcz

Język polski

Śr. wynik 53%

Zdawalność 95%

Matematyka

Śr. wynik 57%

Zdawalność 83%

Język angielski

Śr. wynik 75%

Zdawalność 95%

Wyniki egzaminu maturalnego 2018 Bydgoszcz - poziom podstawowy

PrzedmiotŚr. wynikZdawalność
Język angielski 75% 95%
Język niemiecki 68% 94%
Język polski 53% 95%
Język rosyjski 67% 100%
Matematyka 57% 83%

Wyniki egzaminu maturalnego 2018 Bydgoszcz - poziom rozszerzony

PrzedmiotŚr. wynik
Język angielski 59%
Język polski 42%
PrzedmiotŚr. wynik
Biologia 34%
Chemia 45%
Geografia 32%
Historia 32%
Matematyka 26%
WOS 26%

Najlepsze szkoły ponadpodstawowe według wyników egzaminu maturalnego 2018 w Bydgoszczy

MiejscePlacówka Język polskiMatematykaJęzyk angielski
Śr. wynikzdawalnośćŚr. wynikzdawalnośćŚr. wynikzdawalność
🥇 VI Liceum im. J. J. Śniadeckich - Bydgoszcz 65%99% 92%100% 94%100%
🥈 I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. C. K. Norwida - Bydgoszcz 69%100% 76%99% 92%100%
🥉 IV Liceum im. Kazimierza Wielkiego - Bydgoszcz 60%100% 72%99% 92%100%
4. II Liceum im. Mikołaja Kopernika - Bydgoszcz 58%100% 74%99% 90%100%
5. Technikum Elektroniczne nr 7 im. Wojska Polskiego - Bydgoszcz 56%99% 77%100% 85%99%
6. IX Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Nowakowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi - Bydgoszcz 60%100% 61%100% 95%100%
7. VII Liceum im. Janusza Kusocińskiego - Bydgoszcz 58%100% 73%99% 83%100%
8. III Liceum im. Adama Mickiewicza - Bydgoszcz 59%100% 65%99% 84%100%
9. VIII Liceum im. Dra Emila Warmińskiego - Bydgoszcz 53%97% 67%100% 83%100%
10. Technikum Mechaniczne nr 10 im. Franciszka Siemiradzkiego - Bydgoszcz 52%98% 61%94% 79%99%
11. V Liceum im. Ignacego Jana Paderewskiego - Bydgoszcz 55%100% 52%96% 85%100%
12. Technikum Ekonomiczne nr 6 - Bydgoszcz 59%99% 60%94% 72%98%
13. Technikum Budowlane nr 3 Jurija Gagarina - Bydgoszcz 51%96% 61%92% 70%97%
14. Technikum nr 4 im. Ignacego Łukasiewicza - Bydgoszcz 52%100% 55%92% 74%97%
15. XXI Liceum Integracyjne im. Synów Pułków - Bydgoszcz 57%100% 45%83% 72%90%
16. XV Liceum im. Jeremiego Przybory z Oddziałami Mistrzowstwa Sportowego - Bydgoszcz 53%99% 45%86% 75%97%
17. XII Liceum - Bydgoszcz 58%100% 44%89% 64%96%
18. Technikum nr 9 im. Marii Dąbrowskiej z Oddziałami Sportowymi - Bydgoszcz 48%99% 47%89% 71%99%
19. XI Liceum im. Bydgoskich Olimpijczyków Mistrzostwa Sportowego - Bydgoszcz 45%100% 53%89% 63%99%
20. Technikum Gastronomiczne-Hotelarskie nr 8 im. Jarosława Iwaszkiewicza - Bydgoszcz 47%100% 46%81% 65%96%
21. Technikum Samochodowe nr 12 - Bydgoszcz 37%84% 49%81% 65%91%
22. Technikum im. Sybiraków - Bydgoszcz 53%100% 39%67% 58%94%
23. Technikum Elektryczno-Energetyczne nr 2 im. Jana III Sobieskiego - Bydgoszcz 37%78% 45%83% 63%93%
24. Technikum Drzewne nr 5 im. Stanisława Staszica - Bydgoszcz 47%100% 40%79% 55%85%
25. Technikum Mechaniczno-Elektryczne nr 11 im. Tytusa Hubera - Bydgoszcz 38%85% 40%57% 58%87%
26. Technikum Logistyczno-Spożywcze nr 13 - Bydgoszcz 44%93% 34%62% 58%93%
27. Technikum Fryzjersko-Kosmetyczne nr 1 - Bydgoszcz 35%73% 24%27% 40%80%