Konto

Wyniki egzaminu maturalnego 2019 w Bydgoszczy

Wyniki matur 2019 w Bydgoszczy - zestawienie oparte na oficjalnych danych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Dla każdego przedmiotu prezentujemy średni wynik oraz zdawalność na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Znajdziesz tu również zestawienie najlepszych szkół ponadpodstawowych pod kątem wyników z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Przedmioty:

Biologia Chemia Filozofia Fizyka Geografia Historia Historia muzyki Historia sztuki Informatyka Matematyka WOS Język angielski Język białoruski Język francuski Język hiszpański Język kaszubski Język łaciński Język łemkowski Język niemiecki Język polski Język rosyjski Język ukraiński Język włoski

Wyniki egzaminu maturalnego 2019 formuła 2015 - Bydgoszcz

Język polski

Śr. wynik 49%

Zdawalność 92%

Matematyka

Śr. wynik 59%

Zdawalność 86%

Język angielski

Śr. wynik 74%

Zdawalność 94%

Wyniki egzaminu maturalnego 2019 Bydgoszcz - poziom podstawowy

PrzedmiotŚr. wynikZdawalność
Język angielski 74% 94%
Język hiszpański 86% 100%
Język niemiecki 66% 89%
Język polski 49% 92%
Język rosyjski 68% 91%
Matematyka 59% 86%

Wyniki egzaminu maturalnego 2019 Bydgoszcz - poziom rozszerzony

PrzedmiotŚr. wynik
Język angielski 57%
Język hiszpański 37%
Język niemiecki 56%
Język polski 53%
PrzedmiotŚr. wynik
Biologia 35%
Chemia 41%
Filozofia 37%
Fizyka 42%
Geografia 28%
Historia 34%
Historia muzyki 82%
Historia sztuki 59%
Informatyka 49%
Matematyka 35%
WOS 22%

Najlepsze szkoły ponadpodstawowe według wyników egzaminu maturalnego 2019 w Bydgoszczy

MiejscePlacówka Język polskiMatematykaJęzyk angielski
Śr. wynikzdawalnośćŚr. wynikzdawalnośćŚr. wynikzdawalność
🥇 VI Liceum im. J. J. Śniadeckich - Bydgoszcz 68%100% 90%100% 95%100%
🥈 I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. C. K. Norwida - Bydgoszcz 66%99% 79%100% 92%100%
🥉 II Liceum im. Mikołaja Kopernika - Bydgoszcz 57%98% 77%100% 90%100%
4. VII Liceum im. Janusza Kusocińskiego - Bydgoszcz 58%99% 77%99% 85%99%
5. III Liceum im. Adama Mickiewicza - Bydgoszcz 61%99% 71%98% 87%100%
6. Technikum Elektroniczne nr 7 im. Wojska Polskiego - Bydgoszcz 52%100% 78%100% 87%100%
7. IV Liceum im. Kazimierza Wielkiego - Bydgoszcz 59%99% 69%98% 89%100%
8. VIII Liceum im. Dra Emila Warmińskiego - Bydgoszcz 57%99% 69%100% 81%99%
9. IX Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Nowakowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi - Bydgoszcz 56%100% 53%83% 91%100%
10. V Liceum im. Ignacego Jana Paderewskiego - Bydgoszcz 56%100% 58%97% 78%98%
11. Technikum Ekonomiczne nr 6 - Bydgoszcz 50%100% 64%99% 67%95%
12. Technikum Budowlane nr 3 Jurija Gagarina - Bydgoszcz 52%98% 65%98% 63%94%
13. Technikum nr 4 im. Ignacego Łukasiewicza - Bydgoszcz 50%96% 55%84% 74%99%
14. Technikum Mechaniczne nr 10 im. Franciszka Siemiradzkiego - Bydgoszcz 39%86% 63%95% 77%95%
15. Technikum Samochodowe nr 12 - Bydgoszcz 43%92% 54%92% 65%96%
16. XI Liceum im. Bydgoskich Olimpijczyków Mistrzostwa Sportowego - Bydgoszcz 46%100% 57%97% 59%91%
17. XV Liceum im. Jeremiego Przybory z Oddziałami Mistrzowstwa Sportowego - Bydgoszcz 51%93% 43%80% 66%94%
18. Technikum Elektryczno-Energetyczne nr 2 im. Jana III Sobieskiego - Bydgoszcz 44%95% 47%77% 67%88%
19. XXI Liceum Integracyjne im. Synów Pułków - Bydgoszcz 44%84% 47%89% 67%94%
20. XII Liceum - Bydgoszcz 44%89% 42%74% 68%100%
21. Technikum Mechaniczno-Elektryczne nr 11 im. Tytusa Hubera - Bydgoszcz 40%91% 48%77% 60%83%
22. Technikum Gastronomiczne-Hotelarskie nr 8 im. Jarosława Iwaszkiewicza - Bydgoszcz 33%78% 48%93% 64%95%
23. Technikum nr 9 im. Marii Dąbrowskiej z Oddziałami Sportowymi - Bydgoszcz 37%89% 42%73% 64%92%
24. Technikum Logistyczno-Spożywcze nr 13 - Bydgoszcz 45%88% 39%68% 58%90%
25. Technikum im. Sybiraków - Bydgoszcz 35%75% 42%74% 49%81%
26. Technikum Fryzjersko-Kosmetyczne nr 1 - Bydgoszcz 35%79% 35%64% 42%57%
27. XIII Liceum im. gen. J. Hallera - Bydgoszcz 29%62% 24%31% 59%73%