| 🥇 |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Opole |
66.26% | 100% |
87.21% | 99.17% |
95.81% | 100% |
| 🥈 |
V Liceum - Opole |
70.17% | 100% |
81.73% | 98.95% |
94.98% | 100% |
| 🥉 |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Opole |
64.54% | 100% |
84.52% | 98.98% |
97.28% | 100% |
| 4. |
Diecezjalne Liceum Humanistyczne - Nysa |
63% | 100% |
80.16% | 97.67% |
95.4% | 100% |
| 5. |
Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Broniewskiego - Strzelce Opolskie |
63.22% | 100% |
77.79% | 99.2% |
90.75% | 100% |
| 6. |
Społeczne Liceum Społecznego Towarzystwa Oświatowego - Kluczbork |
58.59% | 100% |
78.47% | 100% |
93.41% | 100% |
| 7. |
II Liceum - Nysa |
67.02% | 100% |
70.21% | 96.7% |
89.19% | 98.88% |
| 8. |
I Liceum im. Lotników Polskich - Olesno |
64.99% | 100% |
72.87% | 95.59% |
86.79% | 100% |
| 9. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Prudnik |
59.19% | 98.7% |
76.92% | 100% |
85.89% | 100% |
| 10. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Opole |
58.9% | 100% |
73.99% | 100% |
88.51% | 100% |
| 11. |
II Liceum im. Zbigniewa Herberta - Brzeg |
59.3% | 98.68% |
72.07% | 97.37% |
89.76% | 100% |
| 12. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika - Kędzierzyn-Koźle |
59.75% | 99.21% |
71.8% | 97.62% |
88.52% | 100% |
| 13. |
VIII Liceum im. A. Kamińskiego - Opole |
59.87% | 100% |
70.71% | 98.61% |
88.78% | 100% |
| 14. |
Technikum nr 5 - Opole |
51.8% | 100% |
77.47% | 100% |
88.43% | 98.68% |
| 15. |
I Liceum im. Jana III Sobieskiego Carolinum - Nysa |
66.5% | 99.32% |
65.61% | 96.6% |
85.54% | 99.31% |
| 16. |
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich - Praszka |
61.55% | 100% |
67.41% | 96.55% |
82% | 100% |
| 17. |
Technikum nr 3 - Opole |
58.15% | 99.47% |
65.14% | 95.72% |
84.64% | 100% |
| 18. |
I Liceum - Kluczbork |
56.63% | 100% |
64.39% | 91.34% |
86.61% | 100% |
| 19. |
Szkoła Sztuk Pięknych - Opole |
66.62% | 100% |
56.54% | 84.62% |
82.5% | 91.67% |
| 20. |
Niepubliczne Liceum - Głuchołazy |
63.57% | 100% |
60.71% | 85.71% |
80.57% | 100% |
| 21. |
Liceum - Dobrzeń Wielki |
61.84% | 100% |
61.29% | 88.89% |
81.12% | 97.56% |
| 22. |
Liceum - Wołczyn |
50.62% | 100% |
64.75% | 95.24% |
87% | 100% |
| 23. |
I Liceum im. Jarosława Iwaszkiewicza - Namysłów |
61.67% | 100% |
61.14% | 95.31% |
79.46% | 98.41% |
| 24. |
I Liceum im. Henryka Sienkiewicz - Kędzierzyn-Koźle |
56.03% | 98.26% |
63.18% | 90.43% |
82.85% | 100% |
| 25. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Głubczyce |
59.61% | 97.3% |
59.5% | 87.39% |
82.11% | 100% |
| 26. |
I Liceum im. Bolesława Chrobrego - Brzeg |
57.33% | 98.72% |
64.44% | 91.03% |
77.55% | 98.68% |
| 27. |
Liceum - Krapkowice |
55.59% | 100% |
58% | 92.68% |
84.06% | 100% |
| 28. |
Liceum im. Bohaterów Powstań Śląskich - Grodków |
59.82% | 100% |
55.43% | 82.14% |
79.39% | 95.65% |
| 29. |
IX Liceum im. gen. Wł. Andersa - Opole |
57.76% | 100% |
56.89% | 92.13% |
75.81% | 98.82% |
| 30. |
Technikum - Głogówek |
43.09% | 95.45% |
56.32% | 95.45% |
90.44% | 100% |
| 31. |
Społeczne Językowe Liceum im. Alberta Einsteina Wolnego Stowarzyszenia Regionu Opolskiego - Opole |
48.92% | 100% |
52.58% | 88.46% |
87.08% | 100% |
| 32. |
Technikum nr 1 - Opole |
51.25% | 97.64% |
64.53% | 94.49% |
72.07% | 98.13% |
| 33. |
Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie - Kędzierzyn-Koźle |
46.91% | 87.27% |
55.78% | 85.45% |
82.96% | 95.65% |
| 34. |
Technikum nr 2 - Olesno |
54.82% | 100% |
51.26% | 84.21% |
78.4% | 100% |
| 35. |
Technikum - Ozimek |
56.88% | 100% |
53.81% | 81.25% |
71.88% | 93.75% |
| 36. |
Publiczne Liceum Sztuk Plastycznych - Opole |
55.19% | 95.24% |
51% | 80.95% |
75.5% | 100% |
| 37. |
Technikum nr 1 - Olesno |
49.63% | 98.08% |
50.83% | 76.92% |
80.41% | 100% |
| 38. |
Technikum nr 2 - Kędzierzyn-Koźle |
50.03% | 91.25% |
53% | 88.75% |
77.09% | 95.71% |
| 39. |
Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Komisji Edukacji Narodowej - Gogolin |
49.16% | 95% |
52.79% | 75% |
77.88% | 100% |
| 40. |
Liceum - Ozimek |
59.58% | 100% |
49.83% | 100% |
66.89% | 88.89% |
| 41. |
Technikum - Zawadzkie |
48.88% | 93.75% |
51.5% | 81.25% |
75.88% | 93.75% |
| 42. |
Technikum - Głuchołazy |
52.92% | 91.67% |
42.96% | 66.67% |
80.17% | 95.83% |
| 43. |
Technikum nr 1 im. gen. Józefa Bema - Kluczbork |
50.25% | 95% |
51.23% | 85% |
72.52% | 93.85% |
| 44. |
II Liceum im. gen. Józefa Bema - Kluczbork |
52.09% | 100% |
46.88% | 84.85% |
73.92% | 95.83% |
| 45. |
Technikum nr 3 - Kędzierzyn-Koźle |
50.13% | 98.67% |
49.75% | 82.67% |
72.98% | 100% |
| 46. |
Katolickie Liceum SPSK im. św. Stanisława Kostki - Opole |
50.9% | 100% |
52.48% | 85.71% |
68.93% | 100% |
| 47. |
Technikum nr 1 - Nysa |
53.68% | 97.22% |
47.68% | 75% |
70.81% | 91.3% |
| 48. |
Technikum nr 1 - Kędzierzyn-Koźle |
51.27% | 98.44% |
50.02% | 77.34% |
69.22% | 97.22% |
| 49. |
Szkoła Sztuk Pięknych - Nysa |
51.62% | 100% |
38.85% | 61.54% |
80% | 92.31% |
| 50. |
VI Liceum im. Gen. Leopolda Okulickiego Niedźwiadka - Opole |
49.86% | 98.48% |
48.27% | 86.36% |
70.89% | 96.83% |