| 🥇 |
Diecezjalne Liceum Humanistyczne - Nysa |
80.89% | 100% |
81.74% | 100% |
91.84% | 100% |
| 🥈 |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Opole |
69.92% | 100% |
87.26% | 99.48% |
95.78% | 100% |
| 🥉 |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Opole |
68.88% | 100% |
89.58% | 98.9% |
93.77% | 100% |
| 4. |
V Liceum - Opole |
71.77% | 100% |
85.63% | 100% |
93.32% | 100% |
| 5. |
Technikum nr 5 - Opole |
62.36% | 100% |
87.72% | 100% |
91.36% | 100% |
| 6. |
Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Broniewskiego - Strzelce Opolskie |
67.64% | 97.96% |
82.07% | 98.98% |
88.42% | 100% |
| 7. |
Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Kietrz |
72.5% | 100% |
69.75% | 100% |
91.25% | 100% |
| 8. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika - Kędzierzyn-Koźle |
67.05% | 100% |
77.46% | 98.18% |
88.33% | 100% |
| 9. |
II Liceum im. Zbigniewa Herberta - Brzeg |
64.78% | 100% |
76.68% | 96.84% |
89.7% | 100% |
| 10. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Opole |
62.6% | 100% |
76.56% | 99.31% |
87.78% | 99.29% |
| 11. |
I Liceum im. Lotników Polskich - Olesno |
64.45% | 98.82% |
78.35% | 100% |
81.46% | 100% |
| 12. |
I Liceum - Kluczbork |
65.99% | 98.67% |
70.29% | 97.33% |
87.35% | 100% |
| 13. |
Społeczne Językowe Liceum im. Alberta Einsteina Wolnego Stowarzyszenia Regionu Opolskiego - Opole |
69.9% | 100% |
57.8% | 90% |
95.8% | 100% |
| 14. |
VIII Liceum im. A. Kamińskiego - Opole |
63.56% | 100% |
72.12% | 99.02% |
86.14% | 98% |
| 15. |
II Liceum - Nysa |
64.39% | 100% |
71.07% | 96.52% |
85.52% | 99.12% |
| 16. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Prudnik |
66.01% | 98.81% |
70.93% | 97.62% |
82.94% | 98.77% |
| 17. |
I Liceum im. Jana III Sobieskiego Carolinum - Nysa |
65.39% | 99.37% |
66.09% | 97.47% |
86.44% | 98.1% |
| 18. |
Technikum nr 3 - Opole |
61.03% | 98.2% |
71.17% | 98.2% |
82.19% | 98.94% |
| 19. |
Liceum Sztuk Plastycznych - Nysa |
76.4% | 100% |
47.53% | 73.33% |
89.67% | 100% |
| 20. |
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich - Praszka |
62.54% | 100% |
63.38% | 88.46% |
86.08% | 100% |
| 21. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Głubczyce |
62.6% | 100% |
66.12% | 90.77% |
82.73% | 100% |
| 22. |
Technikum nr 1 - Opole |
60.1% | 98.86% |
70.52% | 100% |
80.38% | 98.78% |
| 23. |
I Liceum im. Jarosława Iwaszkiewicza - Namysłów |
60.2% | 97% |
69.6% | 93% |
80.87% | 99% |
| 24. |
Liceum im. Mieszka I - Zawadzkie |
61.5% | 92.86% |
65.36% | 92.86% |
82.08% | 91.67% |
| 25. |
Liceum im. Bohaterów Powstań Śląskich - Grodków |
63.45% | 95% |
58.65% | 90% |
86.47% | 100% |
| 26. |
Liceum - Dobrzeń Wielki |
62.77% | 100% |
58.68% | 90.91% |
84.53% | 100% |
| 27. |
I Liceum im. Bolesława Chrobrego - Brzeg |
59.13% | 98.21% |
65.09% | 87.5% |
81.64% | 98.18% |
| 28. |
Publiczne Liceum Sztuk Plastycznych - Opole |
68.43% | 100% |
51.14% | 75% |
86.05% | 100% |
| 29. |
Liceum - Wołczyn |
61.77% | 100% |
61.82% | 100% |
81.55% | 100% |
| 30. |
Liceum - Krapkowice |
62.05% | 96.67% |
61.52% | 91.67% |
81.06% | 98.15% |
| 31. |
I Liceum im. Henryka Sienkiewicz - Kędzierzyn-Koźle |
62.91% | 100% |
57.96% | 93.51% |
83.55% | 98.67% |
| 32. |
Technikum nr 1 im. gen. Józefa Bema - Kluczbork |
58.86% | 100% |
64.14% | 100% |
76.86% | 91.43% |
| 33. |
Społeczne Liceum Społecznego Towarzystwa Oświatowego - Kluczbork |
56.1% | 100% |
60.3% | 80% |
83.2% | 100% |
| 34. |
Technikum nr 1 - Nysa |
62.9% | 100% |
57.19% | 93.55% |
78.93% | 100% |
| 35. |
Technikum - Zawadzkie |
60.94% | 94.12% |
56.47% | 88.24% |
79% | 100% |
| 36. |
Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich - Opole |
48.29% | 100% |
58.14% | 85.71% |
89.2% | 100% |
| 37. |
Technikum nr 3 - Nysa |
57.31% | 98.18% |
65.09% | 100% |
73.13% | 96.3% |
| 38. |
Technikum - Praszka |
51.36% | 97.4% |
64.42% | 97.4% |
79.47% | 94.74% |
| 39. |
Technikum nr 4 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego - Opole |
61.51% | 96.05% |
55.7% | 84.21% |
77.9% | 98.55% |
| 40. |
Katolickie Liceum SPSK im. św. Stanisława Kostki - Opole |
67.5% | 100% |
59.58% | 91.67% |
67.83% | 100% |
| 41. |
Technikum nr 2 - Olesno |
56.04% | 100% |
63.04% | 88% |
75.24% | 100% |
| 42. |
Technikum nr 2 - Kędzierzyn-Koźle |
51.67% | 90.91% |
59.75% | 92.73% |
82.2% | 97.96% |
| 43. |
Technikum - Dobrzeń Wielki |
51.67% | 90.48% |
60.24% | 80.95% |
80.37% | 94.74% |
| 44. |
Technikum nr 2 - Prudnik |
57.83% | 93.33% |
60.83% | 90% |
71.42% | 95.83% |
| 45. |
IX Liceum im. gen. Wł. Andersa - Opole |
54.37% | 95.4% |
59.24% | 91.95% |
74.8% | 100% |
| 46. |
Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie - Kędzierzyn-Koźle |
50.72% | 97.22% |
57.35% | 87.5% |
79.31% | 96.97% |
| 47. |
Technikum - Ozimek |
55.05% | 90.91% |
58.18% | 95.45% |
72.78% | 95.45% |
| 48. |
Zaoczne Liceum dla Dorosłych - Opole |
57.08% | 91.67% |
48.67% | 91.67% |
79.64% | 100% |
| 49. |
Technikum nr 2 - Brzeg |
56.92% | 100% |
51.58% | 81.82% |
76.24% | 98.48% |
| 50. |
Technikum - Głuchołazy |
52.92% | 100% |
51.46% | 76.92% |
80.15% | 100% |