| 🥇 |
II Liceum im. Zbigniewa Herberta - Brzeg |
82.13% | 100% |
79.76% | 96.39% |
92.89% | 100% |
| 🥈 |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Opole |
74.45% | 100% |
84.97% | 98.17% |
95.03% | 100% |
| 🥉 |
V Liceum - Opole |
73% | 100% |
86.1% | 100% |
95.06% | 100% |
| 4. |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Opole |
71.2% | 100% |
86.35% | 100% |
95.94% | 100% |
| 5. |
Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Broniewskiego - Strzelce Opolskie |
68.66% | 99.03% |
83.07% | 100% |
88.61% | 100% |
| 6. |
I Liceum im. Bolesława Chrobrego - Brzeg |
76.3% | 100% |
75.8% | 95.65% |
86.22% | 97.1% |
| 7. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Opole |
69.8% | 100% |
79.08% | 100% |
89.04% | 100% |
| 8. |
VIII Liceum im. A. Kamińskiego - Opole |
68.11% | 100% |
74.3% | 97.86% |
90.46% | 100% |
| 9. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika - Kędzierzyn-Koźle |
65.24% | 100% |
74.42% | 97.93% |
89.62% | 99.31% |
| 10. |
I Liceum im. Lotników Polskich - Olesno |
71.56% | 100% |
74.38% | 100% |
82.72% | 100% |
| 11. |
Technikum nr 5 - Opole |
61.19% | 99.4% |
77.19% | 98.8% |
88.47% | 99.38% |
| 12. |
Diecezjalne Liceum Humanistyczne - Nysa |
65.26% | 100% |
68.89% | 94.74% |
91.84% | 100% |
| 13. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Prudnik |
66.24% | 100% |
74.7% | 96.74% |
83.98% | 98.9% |
| 14. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Głubczyce |
66.32% | 97.62% |
73.13% | 97.62% |
85.33% | 100% |
| 15. |
I Liceum im. Jarosława Iwaszkiewicza - Namysłów |
61.28% | 98.78% |
76.29% | 96.34% |
86.9% | 100% |
| 16. |
Społeczne Liceum Społecznego Towarzystwa Oświatowego - Kluczbork |
61.6% | 95% |
73.6% | 90% |
87% | 100% |
| 17. |
I Liceum im. Jana III Sobieskiego Carolinum - Nysa |
65.14% | 98.81% |
66.42% | 94.64% |
87.95% | 98.8% |
| 18. |
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich - Praszka |
63.68% | 100% |
71.06% | 100% |
82.62% | 100% |
| 19. |
Liceum - Dobrzeń Wielki |
63.96% | 100% |
71% | 96.15% |
82.28% | 96% |
| 20. |
II Liceum - Nysa |
58.73% | 97.12% |
69.01% | 94.23% |
88.71% | 99.01% |
| 21. |
I Liceum im. Henryka Sienkiewicz - Kędzierzyn-Koźle |
63.05% | 100% |
65.66% | 93.62% |
87.26% | 98.9% |
| 22. |
I Liceum - Kluczbork |
62.96% | 100% |
66.33% | 95.52% |
86.44% | 99.23% |
| 23. |
Liceum - Wołczyn |
60.5% | 100% |
64.89% | 100% |
88.94% | 94.44% |
| 24. |
Technikum nr 3 - Opole |
60.58% | 98.96% |
67.91% | 95.31% |
84.1% | 98.35% |
| 25. |
Publiczne Liceum Sztuk Plastycznych - Opole |
66.44% | 100% |
56.61% | 80.56% |
88.97% | 100% |
| 26. |
Technikum - Praszka |
57.31% | 95.92% |
69.92% | 95.92% |
78.96% | 100% |
| 27. |
Technikum nr 1 - Nysa |
61.55% | 100% |
63.55% | 96.77% |
79.55% | 96.77% |
| 28. |
Technikum - Zawadzkie |
57.77% | 92.31% |
67.08% | 100% |
78.69% | 100% |
| 29. |
Liceum im. Mieszka I - Zawadzkie |
60.2% | 90% |
56.8% | 85% |
83.42% | 100% |
| 30. |
Katolickie Liceum SPSK im. św. Stanisława Kostki - Opole |
60% | 88.89% |
65.56% | 100% |
72% | 87.5% |
| 31. |
Technikum - Ozimek |
48.71% | 92.86% |
63.57% | 100% |
83% | 100% |
| 32. |
Technikum nr 1 - Opole |
59.57% | 99.01% |
59.17% | 99.01% |
76.23% | 96.55% |
| 33. |
Technikum - Dobrzeń Wielki |
54.88% | 100% |
63.5% | 100% |
76% | 100% |
| 34. |
IX Liceum im. gen. Wł. Andersa - Opole |
56.49% | 98.23% |
59.82% | 95.58% |
77.88% | 96.43% |
| 35. |
Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Kietrz |
59.38% | 100% |
56.92% | 84.62% |
76.08% | 100% |
| 36. |
Społeczne Językowe Liceum im. Alberta Einsteina Wolnego Stowarzyszenia Regionu Opolskiego - Opole |
58.93% | 100% |
51.2% | 73.33% |
81.67% | 93.33% |
| 37. |
Technikum nr 1 - Olesno |
54.65% | 90.32% |
66.77% | 93.55% |
69.67% | 92.59% |
| 38. |
Technikum nr 3 - Nysa |
57.74% | 96.72% |
60.69% | 91.8% |
71.85% | 95.08% |
| 39. |
Technikum Akademii Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy Politechnice Opolskiej - Opole |
54.25% | 100% |
52.5% | 100% |
80.63% | 100% |
| 40. |
Liceum Sztuk Plastycznych - Nysa |
70.06% | 100% |
39.25% | 75% |
74.81% | 100% |
| 41. |
Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie - Kędzierzyn-Koźle |
54.36% | 94.12% |
56.03% | 77.94% |
71.65% | 87.3% |
| 42. |
Liceum - Krapkowice |
52.33% | 92.94% |
56.43% | 89.41% |
72.77% | 94.59% |
| 43. |
Technikum nr 2 - Kędzierzyn-Koźle |
52.12% | 97.1% |
51.3% | 76.81% |
75.14% | 96.43% |
| 44. |
Niepubliczne Liceum - Głuchołazy |
54.26% | 100% |
45.89% | 80% |
77.44% | 100% |
| 45. |
Technikum nr 1 - Kędzierzyn-Koźle |
55.34% | 100% |
52.29% | 78.26% |
69.7% | 91.3% |
| 46. |
Technikum - Bogdańczowice |
64.82% | 100% |
49.65% | 82.35% |
62.82% | 70.59% |
| 47. |
VI Liceum im. Gen. Leopolda Okulickiego Niedźwiadka - Opole |
52.01% | 97.59% |
49.95% | 85.54% |
72.96% | 92.11% |
| 48. |
Technikum - Grodków |
59.41% | 100% |
51.18% | 82.35% |
64.24% | 88.24% |
| 49. |
Technikum - Głogówek |
53.53% | 94.12% |
46.24% | 70.59% |
72.93% | 100% |
| 50. |
Liceum - Tułowice |
58.5% | 100% |
45.5% | 81.25% |
67.63% | 100% |