| 🥇 |
III Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Opole |
71.8% | 100% |
85.9% | 99.2% |
95.9% | 100% |
| 🥈 |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Opole |
75.9% | 100% |
79% | 98.6% |
92.4% | 100% |
| 🥉 |
V Liceum - Opole |
72% | 100% |
76.1% | 100% |
88.4% | 100% |
| 4. |
II Liceum im. Mikołaja Kopernika - Kędzierzyn-Koźle |
64.8% | 100% |
72.5% | 97.3% |
87% | 99.3% |
| 5. |
I Liceum im. Jarosława Iwaszkiewicza - Namysłów |
70.5% | 100% |
69% | 96.9% |
78.5% | 100% |
| 6. |
I Liceum - Kluczbork |
62.8% | 100% |
70% | 94.6% |
82.8% | 100% |
| 7. |
Technikum nr 5 - Opole |
58.6% | 100% |
72.2% | 100% |
84.6% | 99.2% |
| 8. |
II Liceum im. Zbigniewa Herberta - Brzeg |
61.9% | 100% |
68% | 96.9% |
81.9% | 100% |
| 9. |
I Liceum im. Mikołaja Kopernika - Opole |
68.6% | 100% |
62.2% | 98.5% |
80.9% | 100% |
| 10. |
I Liceum im. Henryka Sienkiewicz - Kędzierzyn-Koźle |
63.1% | 100% |
62.2% | 91.8% |
80.6% | 100% |
| 11. |
I Liceum im. Bolesława Chrobrego - Brzeg |
63.4% | 100% |
60.3% | 88.1% |
80.1% | 99.2% |
| 12. |
Liceum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich - Opole |
67.1% | 100% |
59.4% | 94.7% |
72.8% | 94.4% |
| 13. |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Głubczyce |
62.6% | 100% |
60.8% | 91.9% |
75.7% | 97.5% |
| 14. |
Technikum nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie - Kędzierzyn-Koźle |
58.5% | 100% |
56.8% | 97.6% |
77.8% | 100% |
| 15. |
Liceum im. Mieszka I - Zawadzkie |
51.4% | 100% |
57.2% | 94.1% |
82% | 100% |
| 16. |
Technikum nr 1 - Opole |
60.4% | 100% |
59% | 94.2% |
69.6% | 94.2% |
| 17. |
Technikum nr 3 - Opole |
62.6% | 100% |
52.4% | 91.2% |
72.2% | 98.7% |
| 18. |
Technikum - Głogówek |
46.9% | 100% |
56.3% | 100% |
82% | 100% |
| 19. |
Liceum - Krapkowice |
52.5% | 100% |
55.1% | 95.9% |
76.4% | 100% |
| 20. |
II Liceum im. gen. Józefa Bema - Kluczbork |
59.2% | 97.5% |
53% | 86.2% |
71.2% | 96.9% |
| 21. |
Liceum - Wołczyn |
57.1% | 100% |
53.9% | 77.4% |
72.2% | 100% |
| 22. |
VI Liceum im. Gen. Leopolda Okulickiego Niedźwiadka - Opole |
62.5% | 98.9% |
48.4% | 84.3% |
69% | 100% |
| 23. |
Technikum Leśne - Tułowice |
62.9% | 100% |
53.7% | 93.3% |
62% | 92.9% |
| 24. |
Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Komisji Edukacji Narodowej - Gogolin |
55.2% | 100% |
47.6% | 68.2% |
74.6% | 100% |
| 25. |
Technikum nr 2 - Kędzierzyn-Koźle |
57.7% | 99.1% |
48.3% | 81.5% |
70.6% | 94.7% |
| 26. |
Technikum nr 3 - Kędzierzyn-Koźle |
58.3% | 100% |
45% | 78.3% |
71.5% | 95.5% |
| 27. |
Technikum - Głuchołazy |
59.4% | 100% |
43.8% | 76.5% |
70% | 100% |
| 28. |
Liceum - Otmuchów |
67.5% | 100% |
39.7% | 65.2% |
65.5% | 100% |
| 29. |
Technikum - Strzelce Opolskie |
55.1% | 99.2% |
49% | 83.1% |
68.1% | 96.9% |
| 30. |
Liceum im. Adama Mickiewicza - Dobrodzień |
51.1% | 100% |
48.9% | 75% |
69.2% | 93.3% |
| 31. |
Liceum im. Bolesława Chrobrego - Głuchołazy |
65.1% | 100% |
40.7% | 63.2% |
63.3% | 94.4% |
| 32. |
Technikum - Praszka |
39.5% | 92.9% |
52.7% | 90% |
76.4% | 97.1% |
| 33. |
Liceum im. Bohaterów Powstań Śląskich - Grodków |
51.5% | 98% |
53.5% | 84.3% |
63.6% | 91.1% |
| 34. |
Technikum nr 1 im. gen. Józefa Bema - Kluczbork |
51.3% | 96.4% |
50.1% | 80.4% |
65.1% | 95.7% |
| 35. |
Technikum nr 7 - Opole |
58.5% | 96.3% |
39.2% | 65.4% |
67.5% | 94.7% |
| 36. |
Liceum - Tułowice |
58.8% | 100% |
37.6% | 62.5% |
68.8% | 100% |
| 37. |
II Liceum im. Stefanii Sempołowskie - Prudnik |
57.8% | 97.9% |
45% | 75% |
61.2% | 97.7% |
| 38. |
Technikum nr 1 - Nysa |
45.2% | 100% |
50.9% | 94% |
67.2% | 95.6% |
| 39. |
Liceum - Niemodlin |
54.5% | 95.5% |
47.5% | 81.8% |
61.1% | 90.9% |
| 40. |
Technikum nr 4 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego - Opole |
47.7% | 100% |
45.1% | 81.3% |
69.9% | 97.9% |
| 41. |
Technikum nr 3 - Kluczbork |
64.8% | 100% |
37.1% | 66.2% |
58.8% | 95.6% |
| 42. |
Technikum nr 2 - Olesno |
50.9% | 100% |
48% | 74.5% |
60.7% | 97.1% |
| 43. |
Technikum nr 1 - Kędzierzyn-Koźle |
53% | 100% |
43.3% | 74.2% |
63% | 94.4% |
| 44. |
Technikum nr 1 - Olesno |
47.1% | 100% |
51.3% | 92.5% |
60.9% | 90% |
| 45. |
Technikum nr 2 - Kluczbork |
54.9% | 100% |
47.7% | 86.7% |
56.7% | 88.9% |
| 46. |
Technikum nr 2 - Opole |
53% | 99.1% |
41.8% | 79.5% |
63.7% | 93.5% |
| 47. |
Technikum nr 1 - Brzeg |
53.6% | 96.9% |
39.9% | 73.4% |
64.9% | 96.6% |
| 48. |
Technikum nr 2 - Brzeg |
58.5% | 100% |
37.4% | 66.2% |
60.6% | 90% |
| 49. |
III Liceum - Kędzierzyn-Koźle |
55.7% | 100% |
40.4% | 76.9% |
60% | 90.9% |
| 50. |
Technikum - Zdzieszowice |
41.6% | 85.7% |
44% | 100% |
66.5% | 100% |