| 🥇 |
III Liceum im. Adama Mickiewicza - Katowice |
72.48% | 98.77% |
90.26% | 99.38% |
97.06% | 100% |
| 🥈 |
VIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie - Katowice |
66.48% | 98.88% |
90.56% | 100% |
96.24% | 100% |
| 🥉 |
I Liceum im. M. Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi - Katowice |
68.81% | 98.21% |
82.09% | 100% |
94.84% | 100% |
| 4. |
II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej - Katowice |
68.16% | 98.4% |
78.43% | 98.4% |
95.31% | 100% |
| 5. |
I Społeczne Liceum im. Stanisława Konarskiego STO - Katowice |
60.1% | 100% |
69.69% | 96.55% |
96.28% | 100% |
| 6. |
Technikum nr 17 - Katowice |
56.78% | 97.22% |
80.47% | 99.54% |
87.21% | 99.07% |
| 7. |
Prywatne Liceum im. Melchiora Wańkowicza - Katowice |
61.82% | 100% |
67.45% | 90.91% |
94.89% | 100% |
| 8. |
IV Liceum im. gen. Stanisława Maczka - Katowice |
65.71% | 96.18% |
63.42% | 96.82% |
92.27% | 100% |
| 9. |
Społeczne Liceum im. W. Korfantego Stowarzyszenia Rodziców i Nauczycieli - Katowice |
66.43% | 100% |
62.57% | 85.71% |
90.57% | 100% |
| 10. |
Katolickie Liceum im. bł. ks. Emila Szramka - Katowice |
59.2% | 100% |
69.83% | 93.33% |
89.73% | 100% |
| 11. |
XVIII Liceum - Katowice |
53.73% | 100% |
59.73% | 86.67% |
89.73% | 100% |
| 12. |
X Liceum im. I. J. Paderewskiego - Katowice |
65.14% | 97.14% |
46.03% | 70% |
87.42% | 100% |
| 13. |
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Pankiewicza - Katowice |
54.85% | 100% |
51.57% | 82.61% |
89.61% | 100% |
| 14. |
Technikum nr 2 - Katowice |
61.88% | 96% |
56.75% | 76% |
76.25% | 100% |
| 15. |
Technikum nr 18 - Katowice |
51.21% | 96.1% |
52.68% | 77.92% |
84.67% | 97.33% |
| 16. |
XVI Liceum - Katowice |
60.86% | 92.86% |
46.93% | 92.86% |
79% | 100% |
| 17. |
Technikum nr 4 - Katowice |
49.95% | 91.94% |
56.63% | 80.65% |
79.96% | 98.25% |
| 18. |
Liceum Mistrzostwa Sportowego - Katowice |
47.57% | 88.64% |
59.3% | 88.64% |
77.53% | 97.67% |
| 19. |
Technikum nr 10 - Katowice |
58.95% | 95.35% |
49.67% | 76.74% |
73.52% | 95.24% |
| 20. |
Technikum nr 1 - Katowice |
61.09% | 97.78% |
45.96% | 68.89% |
72% | 90.24% |
| 21. |
Technikum Lotnicze ZDZ - Katowice |
49.22% | 89.8% |
45.98% | 73.47% |
82% | 100% |
| 22. |
Niepubliczne Liceum SMS Polskiego Związku Hokeja na Lodzie - Katowice |
63.67% | 100% |
45.83% | 100% |
63% | 83.33% |
| 23. |
VII Liceum im. Harcerzy Obrońców Katowic - Katowice |
54.63% | 100% |
44.26% | 69.7% |
70.84% | 93.94% |
| 24. |
Technikum nr 12 - Katowice |
49.06% | 90.91% |
37.61% | 57.58% |
80.42% | 93.94% |
| 25. |
Technikum nr 8 im. Obrońców Poczty Polskiej - Katowice |
57.38% | 100% |
40.14% | 65.52% |
66.85% | 96.15% |
| 26. |
XIX Liceum dla Dorosłych - Katowice |
52.25% | 95.83% |
29.04% | 29.17% |
71.5% | 87.5% |
| 27. |
V Liceum im. Władysława Broniewskiego - Katowice |
51.2% | 96.77% |
38.13% | 64.52% |
63.27% | 90.32% |
| 28. |
VI Liceum im. Jana Długosza - Katowice |
50.12% | 88% |
35.64% | 56% |
64.31% | 84.62% |
| 29. |
Technikum TEB Edukacja - Katowice |
53.88% | 90.63% |
32.97% | 53.13% |
62.5% | 87.5% |
| 30. |
Technikum nr 13 - Katowice |
50.54% | 92.86% |
32.04% | 39.29% |
60.21% | 92.86% |
| 31. |
XIV Liceum im. mjr Henryka Sucharskiego - Katowice |
43.19% | 85.71% |
38.18% | 56.04% |
61.2% | 91.11% |
| 32. |
Technikum nr 3 - Katowice |
55.27% | 94.12% |
27.85% | 29.41% |
54.91% | 85.29% |
| 33. |
IX Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Sienkiewicza - Katowice |
52.75% | 90% |
30.25% | 30% |
54.57% | 71.43% |
| 34. |
Zaoczne Liceum dla Dorosłych Cosinus Plus - Katowice |
47.51% | 89.83% |
28.24% | 37.29% |
61.78% | 87.04% |
| 35. |
Technikum nr 15 - Katowice |
50.56% | 83.33% |
29.17% | 38.89% |
53.33% | 72.22% |
| 36. |
Technikum nr 20 z Oddziałami Specjalnymi - Katowice |
35% | 50% |
24.5% | 50% |
71% | 100% |
| 37. |
Technikum nr 5 - Katowice |
45.25% | 100% |
21.25% | 25% |
63.5% | 100% |
| 38. |
Nova Liceum dla Dorosłych - Katowice |
51% | 100% |
15% | 0% |
63% | 100% |
| 39. |
Technikum nr 14 - Katowice |
45% | 100% |
28% | 25% |
54.75% | 62.5% |
| 40. |
XV Liceum im. rtm Witolda Pileckiego - Katowice |
40.31% | 80% |
25.69% | 30.91% |
58.59% | 87.04% |
| 41. |
Technikum ZDZ - Katowice |
36.44% | 55.56% |
30.78% | 44.44% |
51.78% | 100% |
| 42. |
ATUT Lider Kształcenia Liceum dla Dorosłych - Katowice |
44% | 100% |
21.83% | 0% |
53% | 66.67% |
| 43. |
Technikum nr 7 - Katowice |
29.75% | 58.33% |
31.08% | 33.33% |
56% | 83.33% |
| 44. |
Technikum nr 16 - Katowice |
41.37% | 84.21% |
25.32% | 26.32% |
50% | 88.24% |
| 45. |
Niepubliczne Liceum dla Dorosłych ŻAK - Katowice |
46.59% | 92% |
19.19% | 12% |
50.59% | 68% |
| 46. |
Liceum dla Dorosłych Effekt - Katowice |
39.86% | 80% |
21.14% | 14.29% |
53.28% | 74.29% |
| 47. |
Liceum dla Dorosłych Copernicus - Katowice |
31.91% | 54.55% |
22.82% | 18.18% |
46.6% | 70% |
| 48. |
Liceum Sukces dla Dorosłych - Katowice |
31.2% | 60% |
21% | 10% |
43.78% | 77.78% |